Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm egy nagyon...

A legjobb barátnőm egy nagyon gonosz és unszimpatikus lánnyal kezdett barátkoni, mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
régebben még kevesebbet beszélettek de mostanában egyre többet van vele, nem féltékenységből mert elvagyok másokkal is, kizárólag azért mondom, mert nagyon bunkó velem az a csaj és sok mindenkit kihasznál és lenéz. A legjobb barátnőm meg tul naiv és kicsit gyerekes hogy felismerje de nem én akarom szembesíteni vele, mert akkor olyan lenne mintha meg akarnám tiltani hogy vele barátkozzon, amit nem tehetek mert ez az ő döntése de nem szeretem amikor vele van. Mit tehetek ez ellen? (vele nem buno ez a csaj, csak másokkal). Ráadásul nagyon könnyen befolyásolja is.. csettint és ugrik a barátnőm :(
2013. nov. 19. 19:43
 1/1 anonim válasza:

Velem is ez történt még jó pár éve... Sajnos azt hiszem nem tudsz mit tenni... és naiv voltam és úgy gondoltam, a bunkó csajnak nagyobb szüksége van a barátnőmre mint nekem, azt reméltem, majd esetleg megváltoztatja, de sajnos ez nem így lett, hanem a bunkó csaj formálta át a rendeset. Azóta nagyon sokat találkoznak, a barátnőm teljesen kifordult önmagából és nem tudom, jó-e így neki... Bár ez kicsit több oldalú és nem csak a csaj hibája. Tudom, rossz ezt hallani, de a lejgjobb az, ha csöndben félre állsz... Persze kiállhatsz magadért és a barátodért is, de ha ilyen könnyen befolyásolható, akkor azzal csak az unszimpátiájukat tudod kivívni és egy egész osztály /sőt fél évfolyam/ megutálhat (tapasztalat)... Tudom, hogy nem kérhetem azt ,hogy legyél jobban a gonosszal, de mondjuk gondolom iskolás vagy... attól is függ, hogy hány évet lesztek még együtt...

Azért ne keseredj el! Gondolom vannak , akikkel jóban vagy, szeretnek... keresd azokkal a kapcsolatot, akik megértenek, sok közös témátok van és nem rángatnak bele őrültségekbe! Én is így barátkoztam össze pár igazán jó lánnyal, akik azóta is felejthetetlen barátok. A barátnődre meg valószínűleg nem tudsz hatni. Megpróbálhatod, de csak annyit érsz el vele, hogy amikor megkapja az élettl az első pofont (ígyis-úgyis megkapja) akkor ott állhatsz és mondhatod, hogy én megmondtam...

Hagyd rá majd rájön magától, hogy mit szalasztott el a személyedben. Szerintem ezzel tehetsz neki a lgtöbbet, ha igazán szereted... Nem ajánlom a "a másik csaj bunkó és nemértem hogy lehetsz ilyen hülye, hogy bedőlsz neki" típusú beszélgetéseket...

2013. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!