Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mért én? Kérjek bocsánatot

Most mért én? Kérjek bocsánatot

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam jóba vagyok vele.Ma biosz órán kérdeztem valamit ő meg erre úgy rám kiabált (mordult).Nem hiszem hogy ezzel nagy bűnt követtem el hogy megkérdeztem valamit!Beszélek az osztálytársam egyik barátnőjével erre ő:Majd akkor beszélünk veled ha bocsánatot kértél! De miért én? mit tettem?

Jogtalanul nem kérek bocsánatot!


2013. nov. 20. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Könnyebb lenne válaszolni, ha tudnánk, hogy mit kérdeztél.

Az is simán lehet, hogy nem a kérdésed miatt haragudtak meg rád, csak akkor jött elő a dolog.

2013. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy mellékesen megosztanád velünk, hogy mit kérdeztél, az sokat segítene. "Csak úgy" az ember nem igazán ordítja le a másik fejét, persze lehet, hogy a haverod egy idióta, nem tudom...

Légy szíves avass be, hogy mi volt az a kérdés.

2013. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak segítséget akartam biosz órán kérni erre meg leordít szerintem jogtalan utána mondtam neki hogy bunkó.

De ez nem az első eset hog ilyeneket csinál de szünetekben is pl:Hova mész majd tovább tanulni ? ő:Honnét tudjam még ? :@ de ezt bunkón

2013. nov. 20. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Aha, akkor nem a kérdésed volt a baj, hanem hogy (jogosan) lebunkóztad. Ha beléd kötnek, akkor közöld vele, hogy ne ordibáljon veled, ha nem akar ilyen megjegyzéseket kapni...
2013. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés köszi! :)
2013. nov. 21. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!