Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szarnak le?

Francc kérdése:

Miért szarnak le?

Figyelt kérdés
Most 9-edikes vagyok és amikor elkezdődött az év akkor az egész osztállyal jóban voltam+másik osztályból is sok emberrel sok barátom volt.És nem szoktam bántani őket szavakkal sehogy máshogy néha viccelődök de semmi komoly és napról napra érzem hogy távolodnak tőlem az emberek.Senki nem ül mellém nem választ sehol ritkán szolnak hozzám az osztály társaim.És ez egyre jobban fáj.Másik beszélgetnek én meg ott ülök magamban.Valaki segítsen.
2013. nov. 20. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mész oda te másokhoz?
2013. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az új osztályban mivel senki nem ismer senkit ezért mindenki próbál barátkozni és minél több emberrel jóban lenni. Aztán pár hét után itt is elkezdődik a klikkesedés és aki nem felel meg az elvárásoknak azt kitaszítja a rendszer. Ennyi.
2013. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én oda szoktam menni de beszélek velük két szót és beszélnek másokkal...Ismeri már mindenki a másikat és jófejnek tartottak mert viccelődtem nem bántottam senkit és érzem hogy szarnak le.
2013. nov. 20. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem kb dettó, csak most nyekes vagyok és van aki olaszt vagy spanyolt tanul, én meg németet, angolból pedig három fele vagyunk osztva, így akivel jóban is lennék nincs velem mindig egy csopiba és qva gáz csak úgy állni egyedül a folyosón..... de szerencsére menzások ők is (ott lettem velük jóban :) így mindig van vmilyen motiváció a nap végig :) van amikor két órán keresztül ott röhögünk, mint a fakutyák :) . mindennapos tesin is jóban vagyok egy csajjal :) amúgy sztem tényleg ez a kettő a legjobb ismerkedési lehetőség, járj menzára a többiekkel aztán kialakul :) meg persze tuti van olyan az osztályban aki egy kicsit egyedül van, menj oda hozzá és ismerd meg, nem fog elküldeni az biztos, hisz örül hogy van legalább vkivel beszélni :) ja, és ami sztem a legfontosabb : ha csak haverokat keresel, akkor ne tegyél különbséget lány és fiú között. nekem most szinte csak lány barrátaim vannak

15/f

2013. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyakori eset. Le kell tojni. Én is még jóbavoltam a "menő" lányokkal, addig voltam valaki, aztán mára már nem is köszönünk egymásnak az osztálytársaimmal. De engem ez nem izgat. Nem fogom elkényeztetett kis nyafogósok fenekét nyalni.
2013. nov. 21. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ha nem vagyok jóba az osztálytársaimmal akkor hogy éljem túl minden nap a 7 órát magányosan hisz egyedül nagyon rossz!
2013. nov. 21. 16:06
 7/8 anonim válasza:
Egyik osztálytársaddal se vagy jóban? Csak mert lehetnél 1-gyel nagyon jóban, és vele lehetnél mindig. Én is ezt csinálom, és így nem érzem magam egyedül. Nekem majdnem 4 évig nem volt igazi barátom, most van 1, plusz néhány, akik szóba állnak velem. A többi úgy se érdekel.
2013. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát van egy jó de az is néha mássokkal beszél ritkán van velem
2013. nov. 21. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!