Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találjam meg ezt a...

Hogyan találjam meg ezt a taxis pasit?

Figyelt kérdés
Tegnap taxiztam vele, szimpatikus volt és én is neki, sokat beszélgettünk de valamiért nem adtam meg neki a számomat de ezt már megbántam. :( Hogy találhatnám meg? Hátha lehetne még folytatása a dolognak..

2013. nov. 22. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyik taxi társaság tagja volt?

Milyen autó?


Ezek szerint nem telefonon hívtad?

Az utcán leintetted vagy várakozott több taxi között? Ha igen, akkor járj arra sűrűn, mert biztos gyakran van ott, esetleg kérdezősködhetsz az ott lévő többiektől.

2013. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért ne képzelj túl sokat, neki a munkájához tartozik, hogy az utasokkal barátságos és kedves legyen. De az is lehet, hogy hetente így csajozik :)
2013. nov. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Igen, utcán szálltam be a taxiba, nem telefonon hívtam :) Persze, nyilván nem tervezgetem az esküvőnket. Kicsit zavarba jöttem, annyira nézett és bókolt végig. Utólag meg rájöttem hogy jól is nézett ki, kedves is volt, szimpatikus, igazán megadhattam volna a számom hogy megigyunk egy kávét.. Lehet nem lesz az egészből semmi, de azért majd elsétálok arra, hátha :)
2013. nov. 22. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!