Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is csak le akar...

Szerintetek is csak le akar rázni? Kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel csak barátok vagyunk.Kórházban találoztunk.Ott megbeszéltük hogy mindig beszélünk facebookon.Első nap tök jót beszélgettünk, elég sokáig.A végén pedig köszönés nélkül lelépett.Másik nap keveset bezélgettünk, megint köszönés nélkül lelépett.Harmadnap éppen fent volt, én ráírtam erre lelépett gyorsan.Negyedik nap írtam hogy találkozhatnánk(mert már meg akarom vele személyesen beszélni a dolgot) erre írja hogy ok de pill. még 5 percig fent volt aztán lelépett.Már ott tartok,hogy nem fogok ráírni mert olyan mintha le se sz*rna!

Amúgy nagyon sokat facebookozik.És a kórházban még érdekelte hogy mi van velem.


2013. nov. 22. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Tisztázd, csomó dolog lehet a háttérben, ami miatt valakinek abba kell hagynia a facebookozást.
2013. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csak úgy tűnik, hanem tényleg leszar! túl sok voltál neki. Biztos lelkiztél meg a terveidről beszéltél meg locsogtál, meg ráerőszakoltad magad és később is ezt csináltad. Te futsz pasi után? eleve rossz... töröld le a fenébe és lépj tovább...
2013. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, csak le akar rázni. Rákérdezhetsz, de csak még jobban beégetnéd magad. Többet ne írj rá, ha ő nem keres, akkor nyilvánvalóan elment a kedve tőled.
2013. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"olyan mintha le se sz*rna!"

Dehogynem...

2013. dec. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!