Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már legalább 2éve szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már legalább 2éve szakítottunk és szerintem nem tetszem már neki. De az utcán folyton bámul és nem tudom mit akar. Szerintetek? És hogy kérdezzek rá, hogy miért bámul mindig?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Mibol gondolod,hogy nem tetszel mar neki???miert bamulna masert?Azt azert latod,hogy milyen szemmel nez rad,undorral vagy vagyakozva..,de az elsot kizarnam mert akkor nem jart volna veled ezelott 2 evvel:)
2010. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LauraFazekas válasza:
Nálam is ez van, másfél éve nem vagyunk együtt és azóta sem beszélgettek vele, de már eltelt 2 hónap és engem néz, amikor nevettek és beszélgettek valakivel. Inkább amikor ott vagyok akkor engem néz. Nagyon idegesít engem!
2023. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!