Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezzek rá hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orsikááá kérdése:

Hogyan kérdezzek rá hogy ő akar-e többet tőlem mint barátság? Lehet még kettőnk között több?

Figyelt kérdés
1 hónapja beszélgetek egy sráccal nagyon kedves,szimpatikus szerintem ezt ő is így gondolja rólam.De viszont mielőtt megismertem volna összejött egy lánnyal.(Az ő elmondása szerint nem szereti a barátnőjét). Én szeretném ha a kapcsolatunk több lenne mint barátság. Nem tudom hogy kérdezzem meg tőle úgy hogy ne vegye tolakodásnak.Szeretnék valahogy közelebb kerülni hozzá.Valami ötletetek van hogy hogyan kérdezhetném-e meg tőle h ha talán vége lesz a kapcsolatuk akkor lesz-e köztük több mint barátság? De ezt valahogy úgy szeretném megkérdezni hogy ne hogy azt higgye hogy én azt akarom hogy szakítson a barátnőjével és h jöjjön velem össze...remélem értitek.Előre is köszi a válaszokat :)
2012. febr. 20. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Az előbbi kérdésednél is leírtam,hogy nem kéne semmit se csinálni még van nője..Ehhez most is tartom magam.

De hát jó.

Mond neki,hogy szimpatikusnak találod,és ha nem lenne barátnője akkor esetleg eltudna-e képzelni többet.Máshogy nem tudom,hogy lehet megkérdezni egy ilyet.

2012. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!