Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönnek azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönnek azok a lányok, akik szeretik a kissé romantikusabb kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Végignézek a suliban, utcán, és szinte minden lány ezüst tálcán kínálja magát a fiúknak... és ezekben a kapcsolatokban semmi romantika sincs... olyan, hogy első randi??? Á, dehogy! "Suli után egy gyors mozi" aztán ennyivel le is van tudva...

Nem tudom, lehet, hogy régimódi vagyok, de azért szeretem, ha van a fiú részéről egy kapcsolat elején egy kis udvarolgatás vagy valami hasonló :D

És ezzel nem azt mondom, hogy elérhetetlen lány vagyok, inkább csak igényes... de manapság legtöbbször már nincs semmi varázs se egy kapcsolatban, olyan üres az egész.

Természetesen elsősorban gimis korosztályra gondolok.

DE lehet, hogy nincs igazam, én így látom :)


2013. okt. 18. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy sokszor a lányok sem mindig egyértelműek, ha gyorsan közeledünk, az a baj, ha lassabban, az a baj, sőt sokszor már akkor is lerázzák a srácokat, ha beszélgetni szeretnének velük. Egyébként honnan tudod, hogy az általad említett párok mit tartanak romantikusnak, hogyan érzik jól magukat? Nem biztos, hogy látod a mindennapjaikat, látod azt, hogy hogyan élik meg a magánéletüket.
2013. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én romantikus, érzelmes alkat vagyok. Nem félek kimutatni az érzéseimet. Sőt, direkt kimutatom őket. Egészen biztos, hogy ez sok nőnek nem tetszik. Annak a rétegnek, amelyik szerint a férfias férfi sosem sír, sosem érzelgős, mindig kemény. Hát tudnék olyan is lenni, de tudod mit? NEM AKAROK! Már csak azért sem. Szerintem az olyan emberek lelkileg sokkal szegényebbek és később sem tudják kimutatni, hogy mit éreznek.

Meg van a férfiak között egy bunkó, tirpák réteg is. Na ahhoz sem akarok tartozni.


Én értékelem a romantikát, szeretem azt, ha egy nő nőies, ha nem használ soha csúnya szavakat, sőt szépen, igényesen beszél! Ha szoknyát hord, de nem olyat, ami a combja közepéig sem ér, hanem rendeset és miegymás. De azért azt már nem szeretem, ha egy nő elvárja, hogy "küzdjek" érte. Akkor is, ha nincs is miért "küzdeni".

Meg én azt sem szeretem, ha egy nő ELVÁRJA, hogy mindenképp én kezdeményezzek, akkor is, ha amúgy vonzódna hozzám. Az már a "könnyű végét fogom" típus, ami taszít. DE! Szeretem a romantikát! :)


22/F

2013. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!