Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit kéne tennem?

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel szerintem jó barátságban vagyunk.

Mindig ír, hha valami bántja, és tanácsra/segítségre van szüksége. Szegényke elég szegény, és mindig mondja ,hogy csak ritkán mennek vásárolni, de akkor is csak a turiba vagy a kínaiba és a legtöbb ruháját a rokonoktól kapta. Mindig mondta , h szeret ruhákat kapni, de azért megvitatja, h mit fogad el és mit nem :/....Mivel én egy évvel idősebb vagyok nála, és normál testalkatú (ő nagyon vékony) ezért a már kinőtt, jó állapotban lévő ruháimat mindig felajánlom neki...bár ennek anya nem örül...Nekem erről az a véleményem, h inkább hordja ő, meg majd utána a 2 kisebb testvére, minthogy itthon a szekrény alján porosodjon.

Nemrég elhívott a sulijában megrendezésre kerülő Halloween bulira, de sajnos nem tudtam rá elmenni. Kb 1-2 hétre rá, beszélgettünk és írtam neki, h lenne néhány ruha, amit /ha kell neki/ oda tudnám adni...ő csak annyit írt, h küldjek róla képet és majd ír, h melyik kell neki :/ Őszintén bevallva ez egy kicsit sértő volt, mert nem hiszem, h rossz ruháim lennének(mindig a Promod, Camaieu, Springfield, Zara és a Mex üzleteiben vásárolok).

Elküldtem neki a képeket, /a facebook kiírta, h "látva ekkor: " /de nem írt vissza...

Aztán írtam neki, h majd írjon már, h kell-e neki vagy nem.(ezt is elolvasta..de nem kaptam rá választ)

Szerintetek mit tegyek? Miért nem ír?

16/L



2013. nov. 24. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Á hagyd a fenébe akkor....és addig ne is írj ezek után semmit,várd meg amíg reagál rá,ha meg nem tiltsd le a fenébe!ez a véleményem!
2013. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a ruháiddal van baja, hanem haragszik rád amiért nem tudtál elmenni arra a halloweenes izére...

Vagy lehet, hogy kitudódott az osztályában h tőled kapja a ruhákat, és szégyenli, mert piszkálják vele.

adj neki egy kis időt, ha nem ír neked, keresd te.

2013. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!