Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Pénztáros lányt hogy lehet...

Pénztáros lányt hogy lehet megismerni?

Figyelt kérdés

A történet a következő: Az egyik élelmiszer boltban dolgozó lány megtetszett és elkezdtem vele ismerkedni. Nem sokkal később elárulta hogy van pasija. Ekkor visszavonulót fújtam, és barátként ismerkedtem vele tovább. Szerintem kedveljük egymást mert mindig mosolyogva, kedvesen köszön rám a kasszánál meg érdeklődik utánam, persze én is ő utána. Nagyon tetszik a természete; kedves, aranyos, jól elehet vele beszélgetni. A gond csak az hogy az esetek 90%-ban pénztár mögött van, ritkán látom polcot feltölteni ahol ugye komolyabban lehet vele ismerkedni. Tehát a kérdés hogy tudnék vele megismerkedni így? Várjak míg elégszer nem beszélek vele polcfeltöltés közben?


Szerintem már így is túl nyomulós voltam, tehát tel szám elkérése túl direkt lenne, meg túl korai lenne elhívni valahova.


Tehát, nem randizni akarok vele, hanem mint barátot megismerni, mert kedvelem, csak úgy érzem túlságosan korlátozva vagyok.


2013. nov. 26. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj, beszélgess vele így tovább, lehet hogy ha jobban nyomulsz, tolakodásnak veszi majd.
2013. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Messziről meg lehet ismerni a pittyegésről, háhá. :(


Na de most komolyan. Facebook, ismerem, csoport létrehozása: leendő exeim, belefoglalni, és egy-kétnaponta osztani egy-egy olyat ezzel a csoporttal, amin még te is meghatódsz. A konkrét megvalósítás egyes részletein persze lehet változtatni, az alapmechanizmus a lényeg, meg hogy ne hazudd magad másmilyennek vele.


Facebook kettő: szemtől szembe megkérdezni: szerinted nagyon visszataszító lenne, ha néha rádírnék fészen?


El ne felejtsem: a fickóját érdemes fényezni a háta mögött óvatosan, természetesen inkább csak jó nők előtt. Hogy én milyen kis gonosz lettem, wehehe.

2013. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!