Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudom megismerni a...

Hogyan tudom megismerni a saját pozitív és negatív tulajdonságaimat úgy, hogy nem kérdezek meg róla senkit konkrétan?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nyilván vannak mindenkinek pozitív tulajdonságai, amiket fejleszthet, hogy még jobb legyen, és hogy önmagát megbecsülhesse emiatt, és ne csak a rosszat lássa magában, de én magamra nézve ezeket nem tudom megfogalmazni, ha nekiállnék összegyűjteni őket, elég kevés, átlagos dolog jutna eszembe.

Tudom, léteznek önismereti, személyiségfejlesztő csoportok, amik direkt erre lettek kitalálva, de ezen kívül lennék kíváncsi ötletekre, személyes tapasztalatokra.


2013. okt. 11. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
személyiségteszt?
2013. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs egy legjobb barátod?Vagy legalább egy olyan ember , akiről tudod, hogy valóban ismer téged?

Ha van, akkor kérd meg, hogy őszintén mondja el rólad azt, amire kíváncsi vagy.

2013. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!