Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek! Nagyon nagyon...

Mit tegyek! Nagyon nagyon megbántottam! Jogosan haragszik rám! Hogy szerezzem vissza a bizalmát?

Figyelt kérdés

Nos, megpróbálok röviden és érthetően fogalmazni.

A helyzet a következő. Nekem volt egy egy barátnőm régen együtt voltunk. De szakítottunk azóta a barátságunk működik bár mindketten azért érezzük, hogy ott a tűz. Nem is ez a lényeg. Ő volt az én lelki társam. Ő volt az aki mindent megosztott velem és fordítva is.

De sajnos szörnyű hibát követtem el. Mielőtt még összejöttünk őszinte voltam vele és nyíltszívű, mint mindig elmondtam neki, hogy nagyon nehéz múltam volt és emiatt egyszer öngyilkosság próbáltam lenni. Amire nem vagyok büszke és szégyellem magam. De az a múltam és túlléptem rajta.

De érthető módon a barátnőm nagyon nagyon aggódik miattam mindig. Néha van, hogy kiborulok nagyon ő úgy érzi, hogy miatta, de ez nem így van csak már nehezen hiszi el nekem. Mindig mellettem volt támogatott, de tegnapelőtt kiborultam és aggódni kezdett értem nagyon jogosan persze, mert sírtam neki a telefonba és este egyedül voltam a sötétbe mindazok ellenére, hogy tudom, hogy ő ezt utálja a legjobban és mennyire félt aggódik miattam, de csak mert szeret.

Tudom szörnyű dolgot tettem vele szemben. ÖNZŐ voltam belátom. Óriásit hibáztam. DE!!!

Sajnos sokszor ígértem már neki, de tegnap betelt nála a pohár. Mondta, hogy az utolsó utáni esélyemet kaptam meg tőle, mert ha ezen nem változtatok sürgősen a barátságát is elveszítem.

Persze értem Őt abszolút. Eddig tűrt tűrt és tűrt.. de igaza van ez amolyan lelkiterror.

A lényeg, hogy most nagyon haragszik rám persze ír és beszélünk, de nem úgy, mint eddig. Szeretném, ha újra bízna bennem. Most 100% biztos vagyok magamban abban, hogy soha de soha többet nem teszek ilyet!! A barátaim miattam sem és magam miatt sem!!

Viszont nem tudom, hogy valaha megbocsát e igazán. Soha de soha nem tennék semmit magammal!!! SOHA!!! Van, hogy kiborulok és igen van, hogy sírok.. És nem is ekkor aggódik hanem mikor egyedül vagyok a sötétben az utcán és sírok. Több ilyen nem lesz!!!! De tudom, hogy már nem bízik bennem! Nagyon nagyon nagyon komolyan írom amit most írok! Tudom, hogy bizonyítanom kell!!!!

Van esély rá, hogy megbocsásson? Tudom, hogy nagyon szeret és remélem ő is érzi ezt hiszen nagyon szeretem én is. Sose bántanám most mégis azt tettem. Szörnyen bánt. De én már megbocsátottam magamnak és azt hiszem, hogy ez az első lépés.

Mit tegyek azon kívül, hogy látni fogja rajtam, hogy komolyan gondolom azt amit mondok és valóban nem csak ígéret az egész!

Ha esetleg tudnátok tanácsot adni azt megköszönném, hogy mégis mi az ami megenyhíti picit azon kívül természetesen amit már elmondtam, hogy változtatok sürgősen!!!!



#harag #bizalom #megánbottam
2013. nov. 27. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
első ilyen akciód után közöltem volna, hogy ez volt az utolsó, a másodiknál repültél volna.
2013. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tedd össze a két kezedet, hogy egyáltalán szóba áll veled egy lány. Szánalmas ember vagy.
2013. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nos, megpróbálok röviden és érthetően fogalmazni."

Hát, legalább megpróbáltad... :D


Elolvastam a szövegfalat. Nem értelek, ugye csaj vagy?

2013. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegyél valamit a depressziód ellen. Fordulj szakemberhez, érezze a lány, hogy te is akarsz gyógyulni, hogy nem őt tekinted "megmentődnek. Pszichológushoz menj, aki segít kilábalni a múltad miatti önpusztító gondolataidból.
2013. nov. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!