Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon buntudatom van, es...

Nagyon buntudatom van, es szomoru vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztalyomban a lanyok klikkesedtek.Az egyik csoport aranyos kedves, jo kislany csoport, akik mindent cukinak tartanak.A masik csoport az erettebb lanyok, akiknel mar nem a sorozatok meg a cukin kinezo dolgok erdekelnek.Regebben en mindketto csoporttal joban voltam, a legjobb baratnom az eretlenebbek kozott volt.De idovel nagyobb lettem, es nem ereztem veluk jol magam, csak az erettebekkel, mert mar idegesitett a gyerekes viselkedesuk.Egyre tobbet voltam az erettebbekkel, es vegul mar inkabb hozzajuk tartoztam.A legjobb baratnom(akivel idokozben elhidegultunk) azt mondta valasztanom kell, de en kiakadtam ezen, ne hogy zsaroljon.A volt legjobb baratnom ki tudja hogyan, de ellenem hangolta az osszes eretlenebb lanyt, es mindig meregetnek, kozben meg mondjak, hogy pl de bunko vagyok, hogy elultem a volt legjobb baratnom mellol.Kilencedikesek vagyunk...Szerintem ez gyerekes viselkedes, de azota mindig szivatnak, es az erettebb lanyok kozul a baratnom,(szerintem legjobb) mellettem all, de rengetegen utalnak.Mit csinaljak?
2013. nov. 27. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Legyél azzal,aki szívből,igazán melletted áll!Ne engedd,hogy kihasználjanak,beléd rúgjanak és elhitessék veled azt,hogy te rossz vagy!


1.Te nem vagy rossz!

2.Te ugyanolyan értékes ember vagy,sőt talán értékesebb vagy náluk.

3.Ne akarj konfliktusokat,inkább kerüld őket!

4.Ha mégis belekerülnél egy konfliktusba,akkor harcolj,és állj ki magadért is,persze csak vitával,és ne veszekedéssel!


Eredményre fog vezetni,ha minden helyzethez úgy állsz hozzá,hogy van önbizalmad.Szóval szerezz magadnak önbizalmat,és aztán minden a helyére kerül!Ha látják,hogy nem szomorkodsz a dolgokon,meg nem alázkodsz meg,akkor nem fognak beléd kötni,hanem csak idegesíteni fogja ez őket...:)


Ha az emberek,akik megbántanak-látják,hogy te mosolyogsz,akkor az frusztrálja őket.:DD

17/L

2013. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!