Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki szeret idézgetni, olvasni,...

Ki szeret idézgetni, olvasni, netán verset vagy egyéb dolgokat írni?

Figyelt kérdés
(Fanatikusokat keresek) :D

2013. nov. 29. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én cikkeket írok rendszeresen. Ha érdekel a dolog, írj privit.
2013. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
670 versem van és egy nemzetközi internetes portál rovatának szerkesztője vagyok valamint két könyvet írtam eddig.
2013. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én fanatikus olvasó vagyok. A verseket viszont nem szeretem.
2013. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én szeretek idézgetni...csak nem épp verseket, hanem inkább okkult dolgokban vagyok járatos.
2013. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Könyvet írok jelenleg. Kb 300 oldalra tervezem.
2013. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szoktam írogatni verseket,sztorikat de nem vagyok fanatikus :D.
2013. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fanatikus XD

Írok verset, dalszöveget is, sőt, most belekezdtem egy mesekönyv írásba (tudom gyerekes, de gyerekekkel fogok foglalkozni a szakmám miatt, így egy kis segítség lesz magamnak :) )

2013. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ez nagyon jó, hogy ennyien írtok valamilyen formában. :)) Mesélnétek egy picit arról hogy miért pont arról írtok amiről ? Mi volt az indíttatás hogy pont az legyen az irányvonal? Terveztek e vele többet, vagy csak önmagatoknak írtok? Akár itt, akár privátban szívesen veszem a válaszokat. Ha nem írok vissza azonnal, ne haragudjatok meg érte, nem vagyok túl sűrűn itt fent. De igyekszem. :)
2013. dec. 1. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!