Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak túlreagálom vagy jól...

Csak túlreagálom vagy jól látom a dolgokat? 13/L (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom ki hogy van vele de szerintem a hármas barátság soha nem jó most is az van hogy egész nyáron együtt voltunk a legjobb barátnőmmel, még itt is aludt nálunk és együtt voltunk táborba. De van neki egy másik barátnője is az osztályból akivel egész nyáron nem beszélt és már az első nap a suliba alig szólt hozzám mert a másik lánnyal volt pedig azt mondta hogy utálja:( és azzal a másik lánnyal elég rosszba vagyok ezt a legjobb barátnőm is tudja. És a legrosszabb az hogy a másik lány csak kihasználja őt de nem hiszi el nekem. Most mit csináljak??? ő jó barátnő és nagyon szeret én is őt de közénk áll ez a kis cicababa.
2013. szept. 3. 14:56
 1/5 anonim válasza:
Amikor ennyi idős voltam, nekem is megvolt ez a barátságnak nem nevezett dolog. Nem volt jó. Eljöttem a suliból a másik fél miatt a kapcsolatom meg megszakadt a legjobb barátnőmmel. 1 év elteltével beléptem az e-mailembe és az üzenetek között volt 20 amit csak ő írt hogy mennyire sajnál mindent meg hogy én voltam neki a legjobb barátnője..stb Nem jó ha van egy fél aki szét szakít titeket de ha ez megtörténik akkor nem volt a legjobb barátnő. Viszont azt azért ne várd el tőle hogy ne beszéljen vele egyáltalán mert azért ilyet nem szabhatsz meg neki.:)
2013. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És miért ne lehetne a barátnődnek több barátnője is?
2013. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia :D Nálunk is ugyanez van csak itt én vagyok az akinek két barátnője van..De nem tehetek róla hogy a másik barátnőmmel sokkal jobban elbeszélgetek persze a másikkal is és tudom hogy kihasznál a lány..A lány aki a te helyzetedben van nálam na ő a legjobb barátnöm de amikor ott van a másik akkor vele tényleg jobban elvagyok.. Nem tehetek rola.. mondjuk lehet h te vagy az mert nálam is a másik barátnő olyan cicababás.. Emese?
2013. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok azt elfelejtettem hogy én is 13 éves vagyok :D
2013. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! nem baj ha vannak másik barátnői is, nem az a baj csak hogy a másik lány KIHASZNÁLJA, de nem hiszi el nekem. És nem, nem Emese vagyok:D Mégegyszer köszi a válaszokat!!! <3
2013. szept. 4. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!