Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Serintetek ez idegesítő? 14/L

Serintetek ez idegesítő? 14/L

Figyelt kérdés
A barátnőim azt mondják, hogy néha idegesítő vagyok. És nem csak viccből, hanem komolyan is. Pl. Néha szoktam énekelni valamit (csak halkan) és nem vagyok valami fényes angolból, így van olyan hogy a szöveget inkább csak dúdolom, vagy rosszul ejtem ki a szavakat. Vagy órán néha lefekszem a padra, és gondolkozom (mindenki azt hiszi, hogy alszok), vagy sokszor (főleg este) az égre, a csillagokra szoktam nézni (ez tudom hülyén hangzik de csak így tudok gondolkodni) Inkább a rock/metál számokat hallgatom, és néha egyet megmutatok, és má rögtön közlik hogy idegesítő vagyok. Szerintetek ez igaz, eseteg valamit rossz szemszögből nézek? Igen, kicsit hülye kérdés, de már napok óta ezen agyalok. Köszi a válaszokta

2013. dec. 3. 18:27
1 2
 1/13 Emberek ***** válasza:
78%
Szerintem ez nem idegesítő, egyébként ha ismernélek, még be is jönne a stílusod :)
2013. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Ilyen lányt keresek (csak korombelit), akiben van valami "átlagon felüli". :D Ne legyél normális (értsd jól), mert akkor unalmas leszel, és dúdolgass, nézzünk együtt csillagokat, és dadogjunk együtt bénán angol énekeket, mert ez vagy te, és szerintem ez tök jó dolog. :D


Zenei téren linkelhetnél privátban, ha nem túl hülye kérés, mert érdekelne.

2013. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Idegesítő tud lenni ha valaki állandóan dúdol vagy fütyül, főleg ha hamisan. Nekem is van olyan ismerősöm aki (nem vicc) 8 órán keresztül csak egy dallamot fütyül megállás nélkül. Állítólag így tud koncentrálni. A gond az, hogy ezzel csupán 20 embert húz fel idegileg.

Azt hogy órán a padon fekszel, ez nem idegesítő, csupán iszonyú bunkó viselkedés a tanár felé. Itt inkább a illetlenség az idegesítő.

Azt hogy éjszaka a csillagokat bámulod, az nem gond. Sokan csinálják. Ahogy a zene hallgatás sem idegesítő, mindegy ki milyen zenét hallgat.

2013. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán nem gáz, mindenkinek vannak ilyen dolgai, engem is szólnak le ilyenekért, de nem érdekel, nem fogom a barátaim előtt fegyelmezni magam, fogadjanak el, ahogy vagyok.

Például, borzasztó a humorom, a legrosszabb szóvicceket tőlem lehet hallani. Ez idegesítő lehet, de szeretnek mellettem ülni egy unalmas órán :) Aztán, nekem is inkább a rock/metál számok jönnek be, erre is kaptam már beszólást, valamint nagyobb rendszerességgel a bakancsomra, a stílusomra. Gyakran bambulok el, furcsa alvási szokásaim vannak, sok kávét iszok (erre azt kaptam, hogy tanár szagom van) és képes vagyok eltűnni egy hétvégére, majd visszatérni egy végignézett többévados sorzatra.

A legjobb barátaim néha emlékeztetnek, hogy milyen kis normálatlan vagyok, de így szeretnek. Röhögnek a hülye poénjaimon, leállítanak, ha túl sokat beszélek valamiről, és vesznek nekem kávét, ha nincs pénzem.

16/L

2013. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
sorozattal* :)
2013. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

szerintem nem vagy idegesítő

én ezerszer idegesítőbb vagyok, mégsem szokták ezt közölni velem (legalább is szemtől szembe)

ha ezt mondják rád, akkor jusson eszedbe, hogy én mindenképpen elviselhetetlenebb vagyok nálad (is)

2013. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy normálisan válaszoltatok :)
2013. dec. 4. 07:21
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
A dudolas szokott idegesito lenni, foleg ha hamis meg nem is az a szoveg, es az oran valo padrafekves tenyleg tiszteletlenseg. Egyebkent ha ilyenekert idegesitonek talalnak a "barataid" akkor en nem neveznem oket annak...
2013. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűleg azért érzik idegesítőnek, mert önmagukban nem érzik azt a pluszt, ami neked megadatott: a korlátok nélküli életet. Téged nem korlátolnak a "közösségi szokások", míg őket igen, ezért a szemükben rohadt idegesítő vagy. Most, 14 évesen. 4 év múlva ez lesz a szexepiled.
2013. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy idegesítő :D Bár én barátnő is szokott hamisan énekelni néha mondom neki h hagyja abba de kedvesen, és én is szoktam énekelni és ő is szól nekem :D Szóval szerintem nem vagy idegesítő, csak ilyen vagy :)
2013. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!