Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőmmel képtelenség...

Barátnőmmel képtelenség bármit is megszervezni, mert vagy semmi nem lesz belőle vagy teljesen más. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm,nem régóta ismerjük egymást.Én pont egy ilyennek képzelek egy legjobb barátot mint ő.Viszont akárhányszor megszervezek vele vmi közös dolgot akár azt hogy felmegyek hozzá vagy ő hozzánk.Sose abban az időpontban történik vagy nem is lesz belőle semmi ://

Engem ez zavar,mert mindig úgy készülök hogy találkozunk és akkor tök rossz hogy mégsem vagy csak órákkal később.Vmikor,többször is programot mondtam le miatta,erre nem is találkoztunk,mert közbe jött vmi neki,ami szerintem várhatott volna.

Ma is délután úgy volt hogy talizunk,azt mondta hívjam amikor haza értem és átjön.Hívom erre kiderült,hogy Pesten van és csak este tud át jönni.Nemrég megint beszéltem vele,hogy 20 perc múlva arra sétálok,mert feléjük van dolgom,felcsengetek és akkor jöhet azt mondta oké,erre 20 perc múlva csengetek lejön a ház elé és közli,hogy beállított a barátja hirtelen (vagyis alakulóban van köztük vmi) de pesti a srác,és nem tudja,hogy mikor megy haza.Nem azt mondom,hogy küldje haza,de akkor is 20 perce nem volt ott elég érdekes,mert apjával is találkoztam pont jött le ő meg azt mondta már egy ideje ott van a srác,szóval akkor 20 perce is ott lehetett -.-

És amikor én mondom le a találkozót,ami 1x-2x volt,de rendes indokkal,akkor bevágta a durcát.

Vagy amikor eltervezzük,hogy elmegyünk bulizni csak ketten vagy plussz 1-2 fő,akkor is váratlanul plussz embereket hív vagy máshová megyünk mint terveztük és ez kicsit nekem kellemetlen.

De ezeket kivéve,nagyon rendes lány,megbízható és sokat hülyülünk,sokat beszélgetünk..de vhogy a találkozók vagy bulik sosem sikerülnek úgy ahogy tervezve van.

Én meg jobb szeretem ha már eltervezzük,hogy x időben y helyen találkozzunk az úgy is legyen.Múltkor mondtam,hogy jó lenne ha olyan van előre közölné.Mert én is úgy szervezem a napomat.


Ilyen helyzetben mit mondjak neki?


Olyanokat ne írjatok,hogy rossz bnő,meg szakítsam meg vele kapcsolatot,mert nem fogom! Csak szeretnék erre vmi megoldást.


2013. dec. 4. 19:14
 1/1 acelsziv ***** válasza:
"rendes lány,megbízható" A leírtak alapján én ezt a számra nem merném venni ezzel a csajjal egy mondatban.
2013. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!