Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hagynak el sorra a barátok?

Miért hagynak el sorra a barátok?

Figyelt kérdés
A suliban atlagos gyerek vagyok aki mindenkivel joba van. Nyolcadikos vagyok. Van egy legjobb baratom akivel 10 eve vagyunk nagyon joba. Es ugye mostanaban az a divat hogy mindenki bunko es ez a vicces ami szerintem nevetseges es en nem ilyen vagyok. Es ezt a stilust a legjobb baratom is atvette es a tobbiek is ilyenek lettek. Mar szinte teljesen egyedul erzem magam. Senkivel sem tudok igazan beszelni es engem mindenki kezd leszarni mert nem vagyok bunko szemet sweg meg egyeb ilyenek :D Valaki otlet, tanacs vagy hasonlo szemelyes sztori? :)

2013. dec. 4. 20:04
1 2
 1/11 II.Dartheon ***** válasza:

Istenem, de jó h már nem vagyok iskolás... :D

kb megőrülnék ilyen hülyeségek mellett...


és nézd.. ilyen "barát".. inkább ne legyen szerintem, sokkal többet érsz így el..

2013. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen ez a mai vilag en is sajnalom hogy sok az ilyen de evvel nem tudok mit kezdeni mert egy evig meg veluk leszek.
2013. dec. 4. 20:14
 3/11 anonim válasza:
vagy átveszed a stílusukat és akkor te is nagyon menő leszel vagy hiszel a tündérmesékben hogy majd jobb lesz ha már nem velük leszel egy osztályban.a rossz hír az hogy nem lesz jobb később se, csak szarabb..
2013. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hat igen... Olyan biztis nem leszek ez nem eri meg. Sulin kivul sok jo baratom van idosebbek nalam csak sajnos nem tudunk surubben talalkozni. Szerintem azert a kozepiskolaban is talalok majd nornalis embereket...
2013. dec. 4. 21:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert nem azok.
2013. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ismerkedni szakkörökön, suliban. Pl rajz, vagy sakk. Esetleg mehetnél kézilabdázni, vagy sportolni. Ott összetalálkoznál olyanokkal, akikkel azonos az érdeklődésetek.
2013. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez egy jo otlet, koszonom :)
2013. dec. 8. 21:38
 8/11 anonim válasza:
...hát legalább nem vagyok egyedül :)
2013. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azert hagynak el, mert nem vagy "meno" es ha veled baratkoznak nem ok fognak lenni a legmenobbek. Barmennyire is rosszul esik, de jobb igy mint kibeszeljenek a hatad mogott. Bird ki valahogy ezt az evet, talalkozz tobbet a masik barataiddal es majd minden jobbra fordul! ;)

15\L

2013. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.

Nos, mi van veled? :)

2013. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!