Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy érjem el, hogy mindenki...

Hogy érjem el, hogy mindenki utáljon?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nefürgyélle!
2013. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én már utállak.
2013. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hasznos válaszok...
2013. nov. 15. 22:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért? Ha nem fürödnél, biztos utálnának ha büdös vagy, pláne ha még közel is mész emberekhez.
2013. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Legyél bunkó, arrogáns, önző, vágj az emberek szavába ha beszélnek, káromkodj sokat, most ezt tényleg meg kellett kérdezni? :D Gondolj arra mik azok a tulajdonságok amik téged idegesítenek valakiben és viselkedj úgy, ha ez az álmod hogy utáljanak. Sok sikert! :D :D
2013. nov. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pisilj bele a leveses tálba.
2013. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én profi vagyok benne. Írj, ha kérdésed van! :P
2013. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként elég csak elérned a céljaidat és szépnek lenned. A magyar emberek ettől csipőből féltékenyek lesznek, és ezért megutálnak. Legyél törtető, utálatos, arrogáns, bunkó, nagyképű, szóld be mindenkinek, legyél csípősen őszinte, szókimondó, vágj mások szavába, legyél kétszínű, köcsög, irigy, haragtartó, és önző. Az ilyen emberek VISZI VALAMIRE. Nem azok, akik halál jószívűek, hidd el. Pont. :)
2013. nov. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azok a tulajdonságok amit a 8-as írt,magyarországon természetesek,vagyis ha ilyen vagy ezért nem fognak utálni.Legyél segítőkész,udvarias,ápolt,ne igyál,ne cigizz,ezért aztán nagyon fognak utálni!
2013. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem értem a kérdésed, miért akarsz Te útálatos lenni?Vagy talán az érdekel, miért útálnak embereket?
2013. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!