Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nagyon egyedül érzem magam...

Ha nagyon egyedül érzem magam rusnya vagyok, dagadt vagyok, mindenki nevet rajtam kb . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogyj le, szedd rendbe a külsődet, aztán barátkozz, csajozz/pasizz (mert a nemedet nem árultad el), stb.
2013. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ez nem vigasztal, de nálam nem lehetsz kövérebb, és rusnyább. Keress valami pozitívumot magadban.
2013. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vesd bele magad a nagy átváltozásba. Ha nem vagy még 90 éves, akkor nem késő :) Jelszó: Akaraterő
2013. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Rusnya azért vagyok, mert elmúlt a fiatalságom. De ez van, ezen nem tudok változtatni, nem akarok 20 évesnek látszani.

Dagadt vagyok. Erőt vetem magamon, és heti kétszer tornára járok..Ez önbizalmat adott! Találkoztam emberekkel, megbeszéljük, hűűűű, de nehéz volt, (igaz!) és dumálunk még egy fél órát, mert van közös témánk.

Mozdulj ki otthonról, tegyél valamit magadért. Önbizalmad lesz, társaságba jársz. Önsajnálat nem megoldás!

2013. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vadássz az önbecsapásaidra, és mire nagyobb részüket begyűjtöd, szinte magától sínen a projekt.
2013. okt. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Remélem azért írtad ezt a kérdést mert igazi választ akarsz hallani, nos én leírom amit gondolok a kérdéseddel kapcsolatban. Nem bántásnak szánom, inkább gondolozz el rajta!A kérdésedből ítélve remélem, hogy egy tinédzser kori válsággal küzdő fiatal vagy. Mert ha nem akkor régen rá kellett, volna jönnöd, hogy NEM CSAK A KÜLSŐ SZÁMÍT. Ha annyira egyedül érzed, magad akkor el kéne gondolkoznod, hogy milyen olyan tulajdonságod van ami idegesítő vagy taszító lehet másoknak és megpróbálni változtatni rajta. Persze, ha zavar a külsőd, vegyél egy mély levegőt és változtass! Kezdhetnéd azzal,hogy összeírod egy lapra, hogy miken szeretnél változtatni az életeden, hogy jobban érezd magad. Aztán készíthetnél egy ütemtervet hogy pl. melyik hónapban mit szeretnél elérni(Olyat amit tényleg be tudsz tartani) és jól látható helyre kitűzhetnéd a szobádban, hogy mindig lássad. Ja és tudom, hogy milyen könnyű bús magányodban a csokihoz nyúlni. Előzd meg ezt azzal, hogy NEM VESZEL ÉDESSÉGET. De helyette veszel, olyan rágcsákat( pl. szárított gyümölcs) amiket szeretsz nassizni. És ha magányosvagy az azt jelenti, hogy van szabadidőd, ezt az időt fordítsd mozgásra. Hidd el nekem, úszodában, kondi teremben, parkban könnyebben barátkozik az ember ha látja a sorstársait akik szintén hasonló helyzettel küzdenek. Remélem tudtam segíteni! Ja és ne feledd: TE IRÁNYÍTOD AZ ÉLETEDET, ÉS A TE SAJÁT DÖNTÉSED AZ IS HA SZARUL AKAROD ÉREZNI MAGAD!
2013. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Olvass sok könyvet

kezd:

Szikla Szilárd magabiztosság Kerner Tibor

Majd Sárga kapszula

nézz divatot

menjel sminkes hez

fodrászhoz

kérdki véleményüket

nincs csunya nő csak LUSTA!

2013. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban sorstárs. Én is rusnya vagyok, és dagadt és tudom, hogy soha sem leszek képes találni egy olyan lányt, aki képes lenne szeretni. Sajnos ez a csúnya emberek átka.
2013. okt. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
17%
lődd fejbe magad
2013. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A legmegfelelőbb szabadidő-eltöltési mód Számodra egy edzőterem lenne, ahol automatikusan minden új jelentkező kap edzői segítséget. Fogyhatnál is (az én fiam heti kétszeri edzéssel 1-1 centimétert tud fogyni a derekából), társaságod is lenne a többi gyakorlatokat végző személyében.
2013. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!