Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm vagdossa...

A legjobb barátnőm vagdossa magát. Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Már próbálta abbahagyni de nem jött össze neki. A vagdosáson kívül cigizik és iszik (14 éves). Beszéltem vele, ő is tudja, hogy nem jó, de nem tudja abbahagyni. Ha valakinek volt ilyen esete akkor, hogy tudta abbahagyni a vagdosást vagy hogy segített a barátjának?

2013. dec. 5. 20:56
 1/7 anonim válasza:
mindenképp szólj a szüleinek, estleg vigyék el pszihológushoz
2013. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Mondd neki hogy növesszen agyat.Mást nem lehet tenni.
2013. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sózd be a sebeit és mindjárt nem akar többet.

Egyébként meg tényleg szólj a szüleinek, mert kezelésre van szüksége.

2013. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudják a szúlei el is akaták vinni pszichológushoz deő nem akar menni.
2013. dec. 5. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy 14 évesnél nincs olyan, hogy mit akar és mit nem. Még kiskorú és az érdekében lehet kényszeríteni.
2013. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Próbálj megeggyezni vele, am ha kibeszéli magát akkor jobb lesz, de a sport, ugye, amit sokan írtak az is javít.

Amúgy pedig a problémáit kell kiadnia magából, még ha nem is tudsz megoldást találni rá, az ha valakivel megbeszéli, az jót tesz neki. stb... ha tanács kell, vagy úgy érzed tudok segíteni, akkor írj nyugodtan (hasonló tapasztalatokkal rendelkezem)

2013. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Átéltem a helyzetet, mint barát, és (sajnos) a barátnöd helyzetében is voltam. Ha gondolod, írj privit.
2013. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!