Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátom elmondja a titkaim...

Egy barátom elmondja a titkaimat másoknak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig tök jó haverok voltunk, de amióta középiskolába mentünk, azóta nagyon nagy szája van, minden titkomat elmondja, ott éget be, ahol tud, a többi hülye meg követi, és amugy sincs sok barátom, ráadásul ha már ezekkel a titkaimmal is spiszkálnak. Mit csináljak? Nem bírom már... Megverni nemtudom, mert nincs hozzá alkatom. Nem ilyen kis dedó dolgokról van szó, hanem igenis elég komoly titkok ezek, amiket nem igazán kéne elmondjon senkinek!!
2013. dec. 10. 17:18
 1/10 anonim válasza:
100%

1. az ilyen nem barát..

2. ne bízz senkiben sem, és így nem ér csalódás

3. ne mondj senkinek se olyat amit nem szeretnél ha más is tudna róla.

2013. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hierarchia.
2013. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De most ezek után mit csináljak?

Eddig tökjóba voltunk, aztán most hogy átmentünk másik suliba, hirtelen nagyember lett belőle...

Nekem is vannak titkaim amiket elmondhatnék de aztán meg én lennék mindenki szemébe a szar-szemét-szar alak....

2013. dec. 10. 17:42
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem nekem, neki...
2013. dec. 10. 17:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Most már nem tudsz mit tenni, minden csoda 3 napig tart.A komoly titkokat ne mondd egy barátnak sem, csakis annak, ha nagyon akarod pl.aki közeli hozzátartozód.
2013. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Adj be neki valami hülyeséget, hogy az a nagy titkod.

Most nem jut eszembe semmi, de valami olyan kéne ami miatt a végén ő fog égni, ha elkezdi továbbadni.

Valakinek nincs ötlete?

2013. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy ez bánt téged. és kérd meg, hogy ne csinálja. négyszemközt persze.
2013. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki. Erre azt mondta, hogy őt nemérdekli, akkor nem mondja el, ha fölhozok neki bármi olyan indokot, ami miatt nem kéne hogy elmondja. Fölhoztam neki 3 indokot, hogy kedves voltam vele, segítettem neki, meg meghívtam olyan helyekre, ahova csak nekem volt belépőm, de miattam ő is be tudott menni, azt mondta hogy ez őt nem érdekli. Akkor így járt, ha holnap el meri mondani bárkinek is, akármennyire nincs erőm, de teljes erőből be fogok neki egyet húzni. Nem megoldás, de ez van...
2013. dec. 10. 20:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az indokod az legyen, hogy azért ne mert neked ez rossz. Erre is azt mondja, hogy nem érdekli, hogy neked ez rossz? Akkor megkérdezheted, hogy milyen barát ő. Mondjuk ezen amúgy is elgondolkodhatsz. Igyekezz másokkal mélyíteni a viszonyod. Amúgy ha épp nyílt konfliktus van mások előtt, akkor ott is előveheted ezt, hogy jól nézzétek meg milyen barát ő, aki tesz arra, hogy mi a jó és rossz a barátjának. Ezt tök nyugodtan elmondhatod.
2013. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen huzzál be neki egy nagyot, a szemtelen fráterének, mit képzel, hogy mindenre azt mondja, hogy nem érdekli.Ne félj lesz akkora erõd, hogy élete végéig meg fogja emlegetni. Ugy huzzál be neki, amikor a legjobban mondja a magáét, és nem veszi észre, amikor készülsz neki odavágni. Undoritó és soha ne állj vele szóba, ez nem barát,hanem egy rosszindulatu szemétláda!
2013. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!