Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Anya mérges lenne, hogy...

Anya mérges lenne, hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés
Van egy új barátnőm , és a netről ismerkedtünk meg pár hónapja. Kénytelen voltam anyának hazudnom, hogy egy suliba jár velem, de amúgy az ország másik végében lakik. Ha elmondanám évegik haragos lenne rám mert nem rég kötötte csak a szívemre, hogy ne bízzak ilyen emberekben. Pedig vele már nagyon jó barátok vagyunk. Mit csináljak?

2013. dec. 10. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És mégis milyen gyakran találkozol a "barátnőddel"?
2013. dec. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mivel az ország másik végében lakik nem túl sokat. Skypon is csak ritkán, pl.: ma is vagy chateltünk 1 órát, még rá is kérdeztek anyáék, hogy ki ő, én meg mondtam, hogy egy évvel fölém jár a kisgimiben.
2013. dec. 10. 19:29
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért fog haragudni anyukád, mert egy távoli lánnyal barátkozol, hanem azért mert többször is a szemébe hazudtál :(
2013. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
De találkoztok egyáltalán? Mert ez így elég vicces azért. Én is szoktam 1-2 hónapokat külföldre vonulni valami munka/projekt miatt, de ez is nagyon nehéz a barátnőm nélkül. El nem tudom képzelni, hogy ezt kezdetektől állandóra bevállalja valaki. Persze ha nagyon jól működik, akkor nincs mit szégyellni, és elmondani anyukádnak, hogy ez van, messze lakik a barátnőd, és megpróbáljátok a legtöbbet kihozni ebből, számítasz a támogatására.
2013. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudom, de ezt akartam lemosni valahogyan, ez a kérdés lényege, mit csináljak (már itt sírok) :,,,((((
2013. dec. 10. 19:35
 6/16 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok és ő is , anyukám meg nagyon ideges szokott lenni.
2013. dec. 10. 19:36
 7/16 anonim ***** válasza:
ne szarj már be attól, hogy ideges :D bátorság. ha ideges az ő dolga. attól még te szépen elmondod. ő ideges lesz. aztán megy minden tovább. ha kérdezi, hogy miért. te mond, hogy hát így alakult :)
2013. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

LOL. MOndjuk 12 évesen engem még a Dragon Ball meg a Doom érdekelt.

Azért győződj meg róla, hogy nem valami szőrös 40 éves pedofil próbál lépre csalni.

2013. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak azért szarok be mert a haragja mint Zeusz nyila úgy csapódik belém, és mar engem a bűntudat, hogy öngyilkos is tudnék lenni
2013. dec. 10. 19:49
 10/16 A kérdező kommentje:
És már meggyőződtem róla, hogy nem egy retkes és szőrős örgasszony :D
2013. dec. 10. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!