Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen a barátnőm?...

Miért ilyen a barátnőm? Komolyan, már inkább nem is beszélek vele, mert csak felidegesít.

Figyelt kérdés

Bármiről beszélünk, állandóan az övének kell lennie az utolsó szónak, meg minden beleokoskodik és már áh... Pl most arról beszélgettünk, hogy ő lediplomázott, én meg majd nyáron fogok és hogy ő most jaj munkanélküli és mi lesz. Mondtam neki hogy hát én amíg nem államvizsgázok, addig tuti csinálok OKJ-s képzést. Erre meg leszól, hogy azt hogy akarom megcsinálni, ha egy képzés 2-3 év? Mondom neki, hogy vannak 2 hónapostól, akár fél évig tartó képzések, amit én néztem az is fél év. Erre azt feleli hogy jaj azok semmit sem érnek, pénzkidobás, nem lehet megtanulni semmit annyi idő alatt, amúgy mit akarok elvégezni? Elmondom neki, erre kiakad hogy "úristen te ezt akarod csinálni", meg hogy az egyetemünkön volt ilyen, és ketten végezték el (de szerintem ez nem igaz) meg úristenezik...

Amúgy minőségbiztosítási auditor képzést szeretnék csinálni, környezetmérnöknek tanultam az egyetemen. Ez ilyen irodai cucc, de engem ez érdekel, a barátnőm meg utálja az irodai munkákat, de hát akkor is, most miért kell ezért így leszólni? Már inkább nem is írok neki semmit, mert csak beleköt...


2013. dec. 18. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress egy olyan lányt, akinek fontos az is amit te szeretnél. Aki fontosnak tartja mit érzel, mit gondolsz.


Annak a kapcsolatnak amiben ennyire idegesíti az egyiket a másik, semmi értelme nincs.

2013. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 egytüneményvagyok ***** válasza:
Te választottad...
2013. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egytüneményvagyok: a barátokat nem választja az ember, hanem "jönnek maguktól" -.-
2013. dec. 18. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kedves kérdező a barátait igenis választja az ember.
2013. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mondjad neki,hogy inkább azzal foglakozzon,hogy a tb járulékot 6600ft kell fizetni a kis feneke alá,mivel munkanélküli..és ne üsse bele az orrát,a te dolgodba..kerek perec,ne légy már papucs állatka,hogy hagyod magad.....
2013. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!