Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit Érez Egy Ember Amikor...

Mit Érez Egy Ember Amikor Szerelmes? ,?

Figyelt kérdés

2013. dec. 20. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

jót érez

mindig csak arra a személyre gondolsz akibe szerelmes vagy, ha nincs ott hiányzik és ha átölel az ku rva jó érzés, a többit meg mindenki otthon csinálja

2013. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csodàlatos érzés.Ilyenkor az ember nagyon boldog.
2013. dec. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ok kösz
2013. dec. 20. 14:22
 4/11 A kérdező kommentje:
ezt azért kérdeztem mert tetszik egy Csajszi és köszöntem neki es elkezdett nagyon dobogni a szivem s melegseget ereztem XD s nem tuttam mitol :)
2013. dec. 20. 14:24
 5/11 anonim válasza:
egyelek meg:D hány éves vagy?:)
2013. dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez a szerelem kezdete barátom :)

Nagyon jó érzés tényleg ez még inkább szimpátia amit érzel de ha mindig rajta jár az agyad akkor már szerelem van. De a viszonzott szerelem a legjobb ha ő is viszonozza, kedveskedik neked és már vannak érintések, ölelések, csók, szex ezek olyan érzések amik csak fokozzák azt ami most van neked, hidd el ezt nem lehet elmagyarázni milyen ez is olyan dolog hogy át kell élni :)

2013. dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Captain Hindsight ***** válasza:
2013. dec. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ez egy kettős dolog

ha viszonzott a dolog, akkor valószínüleg a legjobb dolog a világon (én legalábbis nem emlékszem semmire, ami annál jobb volt)

ha viszonzatlan, akkor viszont a legpokolibb

nem akarom elvenni a lelkesedésed, de nagyon kiszolgáltatottá, gyengévé teszi az embert

2013. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Folyton rá gondolsz, a szíved össze-vissza működik, amikor meglátod, rá gondolsz, ha eszedbe jut, jobb kedved lesz, már a neve hallatán is elmosolyodsz, nem látod benne a rosszat, csak a jót.
2013. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A szerelem okozójának tekintett egyed (vagy tárgy) megtekintése következtében fellépő heves szívverés, megemelkedő koponyaűri nyomás, összeszűkülő gyomor, ezekkel összefüggésben izzadás, így nagyobb folyadékigény.


Egyébként a legjobb dolog, de ha nem a megfelelő emberbe (aki viszonozza is) sikerül beleszeretnie az embernek, az borzalmas szenvedést is tud okozni.

2014. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!