Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban valaki mindig jobban szerelmes? Hogy lehet elfogadni, feldolgozni azt, amikor te vagy az aki jobban szeret?

Figyelt kérdés

Kezdetektől fogva én vagyok az aki szerelmesebb, így 2-3 év után úgy veszem észre azért már a barátom is egyre többet érez, de nekem sokszor így is kevés.

Pedig törődik velem, kedveskedik, meglep dolgokkal, de valamit így is hiányolok.

Állandó hiányérzetem van, ha valami nem úgy alakul már az az érzés van bennem, hogy nem is igazán szeret, már képletek vannak a fejemben, hogy elegem van ebből, nem bírom elviselni.


2013. okt. 19. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Sehogy, vagy keresel egy hasonló érzelmi szükségletű férfit, vagy szenvedsz tovább, ez kemény dolog de ez van.
2013. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!