Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagyon szerelmes pasikból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon szerelmes pasikból hova lesz ez az érzés, amikor egy másik ki kezd velük?

Figyelt kérdés
a srác lehozza a csillagokat, küzd, harcol a lányért, bnője lesz, járnak, a srác szinte könnybe lábadva mondja, hogy annyira szeretlek, de amikor feltűnik egy nem-, vagy kicsit rámenős, rém aranyos, bájos, közvetlen szép csajszi, akit lehet anno ismertek, akkor hova lesz az a nagy szerelem?
2013. okt. 18. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert ez nem szerelem, csak illúziógyártás. Ilyenkor a pasi (de lehetne éppenséggel nő is), nem a másikba szerelmes, hanem magába a szerelem érzésébe... és az új mindig új lángolást hoz. Olyan ez, mint a drog, mindig kell az új adag...

A kapcsolatokhoz viszont fel kell nőni.

2013. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert a csabitas es a bunbeeses mar az Isteni teremtes ota az eredendo bun.
2013. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 és engem pont a droghoz hasonlított, hogy az vagyok neki...és erre pont ezt írod, nem semmi


#2 kezdem sajnálni, hogy én jó vagyok, mindig az szívja meg aki igazán szeret

2013. okt. 18. 20:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Ösztön, ha egy vonzó csaj tálcán kínálja magát egy pasinak, akkor nincs az a szerelem ami meggátolni a félrelépésben. Hiába próbál tiszta ésszel gondolkodni, ilyenkor olyan hormonok szabadulnak fel benne, hogy biztos a farkát választja...
2013. okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jött egy másik drog...
2013. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

szóval alacsonyabb hormontartalmú pasikkal kellene foglalkozni, akik viszont meg nekem nem jönnek be.


szóval ördögi kör :(

2013. okt. 18. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem alacsonyabb hormontartalmúakkal, hanem érzelmileg érettekkel.
2013. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a pasik meg az érzelmi érettség...hááát
2013. okt. 18. 21:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyanezt el lehetne mondani a nőkről is. Maradjunk annyiban, hogy az emberek jelentős része éretlen a kapcsolatokra. Ez nemtől független. Én ismerek nőben is, férfiban is rengeteg olyat, aki 30-40 évesen is tizenéves szinten értelmezi a párkapcsolatokat.

(De ellenpéldákat is tudok, mindkét nemből.)

2013. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a sajnálatos ott van, hogy ez a többség
2013. okt. 19. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!