Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet szuper barátnot...

Hogyan lehet szuper barátnot találni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Vicc nélkül: keresni kell.
2013. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 3-4 év alatt ismertem meg igazán a legjobb barátnőmet.Most ez hülye kérdés mert válaszolhatnám azt is hogy veszel egyet..:DD A legjobb barát(nő) az az aki melletted áll,nem beszél ki a hátad mögött,megbízhatsz benne,elmondhatsz neki néha olyat is,amit másnak lehet hogy soha.Tehát attól függ milyenre gondolsz.Van olyan aki neked azt adja le hogy az "örök barija" vagy de ha meghallanád mit mond a hátad mögött mindentől elmenne a kedved...Meg van olyan akivel minden héten van valami balhé,mert neki ez a baja,neked ez a bajod és nem lehet vele megbeszélni se,átmegy máshoz,aztán ha senkinek nem kell akkor visszamegy hozzád és elnyávogja neked hogy ne haragudj,nem lesz több ilyen,te vagy a legjobb barátja.

Én sajnos mindegyikkel találkoztam már,de ebből csak az első az igazi.Aki megért,megbízhatsz benne. :)

2013. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagyis amiket én mondtam (a rosszabbak) azok csak látszat barátok.Ezt ha van egy kis eszed,hamar észre veszed.
2013. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyél szupermen.
2013. dec. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En szerencses vagyok ugyanis van egy olyan baratnom aki szinte a testverem:3. Szuletesunktol kezdve egyutt jatszottunk..kesobb egyutt jartunk oviba..meg persze ket hazzal arrebb lakik:D. Egyszeruen imadom:). A legnagyobb vitank egy napig tartott es akkoris csakazon vesztunk ossze h most kinel legyunk xd..am egy nagyon megbizhato,aranyos,kedves,onzetlen csaj:). 14 eve joban rosszban egyutt vagyunk es most egy gimibe fogunk menni:) . Remelem meg rengeteg de rengeteg ideig baratnok maradunk♡♡♡ ☆★☆ :)
2014. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!