Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nehéz barátokra találni?

Miért nehéz barátokra találni?

Figyelt kérdés

ha férfival barátkozok kortól függetlenül csak a szexet akarják

először kedvesek, buliba hívnak, inni, majd kiderül a valódi szándék

23 vagyok de ez zavar

lányokkal nem barátkozom, elég volt a féltékenységi vitákból


2013. nov. 8. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel a férfiaknak. Ha azzal indítanál, hogy nem keresel kapcsolatot, szexuálisat sem akkor lehet nem próbálkoznának vagy pedig egyáltalán nem foglalkoznának veled. Ez csak tipp, veled egy idős vagyok és nem mondanám, hogy értek az emberekhez. Nálam a probléma az, hogy én senkivel sem tudok barátkozni. :O Nem találok olyan társaságot akivel jól érezném magam. Akikkel mégis azoknak olyan kialakult baráti köre van, hogy oda bekerülni nehéz lehet, megpróbáltam csak éppen nem jött össze, mert én jobb fejeknek tartom őket mint amilyennek ők engem. Legalábbis ezt gyanítom. Főként azért mert ha időről időre nem beszélnék velük pár szót akkor a büdös életben nem keresnének és úgy elfelejtenének mint a szél.
2013. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én barátkoznék veled, de én már 19 évesen kinőttem ebből a bulizós iszákos koromból. Talán normális emberekkel kéne ismerkedned és nem olyanokkal akik buliznak éjjel nappal, azoktól nem is értem mit vársz. Én ha találnék új barátot, akkor sétálni mennék vele meg nyugodtabb helyekre stb.. ahol normális körülmények közt tudunk beszélgetni.
2013. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!