Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ilyenkor mi kell...

Mit tegyek ilyenkor mi kell ahhoz hogy a szemem se rebbenjen?

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves női barátom (nem barátnőm) aki annyiszor átvágott hogy már már ellenségemként tekintek rá mármint mások előtt másoknak elmondva de amikor személyesen találkozok vele akkor mindig megdobogtatja a szívem mert voltvegy közös múltam vele amikor beleszerettem és ha csak azt látom hogy mással ölelkezik és másnak örül nekem meg nem akkor kirohannék a világból

Érdekelne hogy hogyan válhatnék érzéstelenné ezen a téren



2013. dec. 23. 04:06
 1/2 anonim válasza:

van pár lehetőség:

1, szerezz egy másik csajt aki idővel ugyan de tompíthatja a dolgot. (ez a nehéz opció, de talán ezzel jársz a legjobban)

2, gondolkozz buddhistaként, tanuld meg elengedni a dolgokat

(talán ez a legbölcsebb megoldás)

3, öld meg a csajt (kés, balta, szögbelövő, láncfűrész)

4, szerezd vissza a csajt.


Azon még nem gondolkoztál hogy a csaj direkt irányítja magára a társaság figyelmét és/vagy direkt örül mindenkinek csak neked nem. kb 10% de van esély hogy neki is számít hogy te mit látsz, és gondolsz.

2013. dec. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha átvágott, akkor nem érdemli meg, hogy vele foglalkozz. Engedd el, és próbálj meg kevésbé az élete része lenni. H mondjuk egy suliba jártok, akkor nehezebb a dolog. De a lényeg, hogy egy pár hétig úgy kell tenned, mintha nem érdekelne a lány, felé se nézz, csak foglalkozz azzal, aki jót akar neked. Utána meglátod, tényleg nem fog már érdekelni a lány.
2014. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!