Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti felvennétek újra a kapcsola...

Ti felvennétek újra a kapcsolatot az ilyen (ex) baráttal?

Figyelt kérdés

Már 4 éve hogy az égvilágon semmit nem kommunikáltam az egykori barátommal (több mint 10 éves barátság).


A tényállás az, hogy soxor hülyére vett már a vége felé és papucsállatka lett az akkori nője mellett és nem tartotta meg a szavait velem szemben. Pl. mentünk volna Tankcsapda koncira 1x és indulásom előtt a buli napján felhívtam melyik busszal menjek és úgy tudódott ki, ő nem is jön mégsem, mert étterembe viszi a barátnőjét. Na fajin...

Szóval a több ilyen hiteltelen dolgaiból (még ezen kívül volt egy pár) sokalltam be és én mondtam ki a végszót, hogy ez így már nem barátság. Erre megsértődött és tiltott mindenhonnan (FB,Skype). Mondjuk előre tudtam hogy ez lesz a reagálása mert ismerem több éve.

És emlékszem utána 1 vagy 2 hónappal szükségem lett volna a segítségére, mert sokat segítettünk egymásnak anno. És ahelyett hogy mégis segített volna, először pénzért cserébe akart hasznot húzni a dologból, utána kiröhögött a telefonba és gúny sms-t is írt utána.


Most szoktam gondolkozni mi lehet vele. Ti felvennétek egy ilyen emberrel újra a kapcsolatot?

(csak nosztalgia beszélgetés miatt SEMMI TÖBB)


24 F



2013. dec. 26. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Istenem, mennyit agyalsz... ha érdekel mi lett vele, akkor hívd fel, máshogy nem tudod meg.

És könyörgöm neked, "sokszor", mert még egy "soxor" és elhányom magam.

2013. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, semmikepp.
2013. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen és "férfi" létedre, azért írjál már normálisan, ne úgy, mint egy tizenéves tinip*csa. Köszi..


A témához szólva nem venném fel, mert átvert...

"a barátnők jönnek és mennek, de egy igaz barát mindig ott lesz.."

2013. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerinted barát az ilyen?
2013. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha érdekel mi van vele, kérdezd meg, onnantól már nem fog érdekelni, és letudod zárni az egészet, szerintem az ilyen ember nem barát, inkább haszonleső....
2013. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!