Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet hogy meglopott a haverom...

Lehet hogy meglopott a haverom? többi lent

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni hogy meglopott-e vagy nem.

Az történt hogy bicikliztünk és kiesett a zsebemből a telefon és elhagytam de később vettem észre úgy kb 1kmrre az utca másik végén.Ő azt mondta hogy elmegy a végére és jön visszafele én meg menjek ebből az irányból. De nem tudom eldönteni,mert csinált már olyat hogy valaki kölcsön adott neki valamit és amikor kérdezték hogy hol van az a dolog, vagy letagadta, vagy azt mondta tönkre ment és utána eladta azt a dolgot, vagy valamilyen kifogást mondott,hogy ne kelljen visszaadnia és ezt véletlen kikotyogta nekem.Lehet hogy megtalálta és gyorsan szétszedte és elrakta magának,mert próbáltam hívni és nem tudtam, de ez csak feltételezés,eszembe se jutott akkor az hogy elrakhatta,teljes mértékben hittem neki,mert úgy voltam vele hogyha segít, akkor csak nem teszi el,lehet hogy gyanúsnak kellett volna lennie a túlzott segítségnek,persze az is lehet hogy valaki más megtalálta nem tudom.de végül nem lett meg.szerintetek?


2013. dec. 27. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát azt mondta,hogy nem találta meg..milyen volt a viselkedése?
2013. dec. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Velem is ugyan ez volt! Ellopta a telefonomat azt hittem csak el veszet! Aztán idén ellopta a tabletom a pénzem is a legjobb barátnom!!
2013. dec. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a viselkedése érdekes volt így utólag visszagondolva, mert mondogatta hogy ennyi idő alatt valószínűleg már valaki megtalálta,nem nagyon nézett a szemembe,kb háromszor néztük végig az utcát,nem biztatott hogy nézzük meg többször hátha meg lesz valahol és utána hetekig rosszul éreztem magam hogy elhagytam,csak azon járt az agyam hogy milyen béna voltam, ezt mondtam is neki hogy nagyon idegesítő ez a dolog, ő meg nem mondott semmit,próbálta kerülni a témát, és ő nem nagyon hozta szóba a telefont.
2013. dec. 29. 02:02
 4/4 A kérdező kommentje:

#2


nagyon sajnálom :(

2013. dec. 29. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!