Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy haverom anyját fedeztem...

Egy haverom anyját fedeztem fel egy felnőtt tartalmú oldalon, épp estére kerestem magamnak kedv csinálót, mikor megláttam, elmondanátok neki, hogy anyukája fenn van?

Figyelt kérdés

Nagyon rendes család, dolgozik mindenki, tényleg dolgosak, de mikor megláttam, ledöbbentem, persze kicsit szemügyre vettem, mert így még nem láttam.

Semmit nem tud erről, lehet hogy még ki is borulna...



2013. dec. 21. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Közösen verhetitek rá!
2013. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
remélem ezt soha nem olvassa a haverom, de már én túlestem rajta.
2013. dec. 21. 21:17
 3/11 anonim válasza:
100%
azért így már más szemmel nézel a muter szemébe, ha találkozol vele :D A helyedben amúgy tuti nem szólnék, akár az egész családot tönkreteheted vele... és nem is tudod, miért kellett\kellhetett az a pénz
2013. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Link?
2013. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

egy külföldi, képekkel és videókkal foglalkozó oldalon volt kirakva...mindene!

nem teszem ki, az hiányzik, hogy szerencsétlen, vagy valaki a családjukból, ezt meglássa.

2013. dec. 21. 21:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék erről szót se, senkinek. Ezzel akár az egész családot tönkre teheted.
2013. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az a baj, ezután, ha megyek hozzájuk, már nem tudok úgy az anyjára nézni...mert tudom, hogy néz ki meztelenül, és mi van ha ezt észreveszi rajtam, elég sokat szoktam vele is beszélni, ha ott vagyok náluk.
2013. dec. 21. 21:56
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Mutasd meg nekünk. Jó amúgy?
2013. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Version one: ALTEREGÓ


Version two: VALÓ VILÁG. (Ha tudsz olvasni a sorok között...na vajh' miért ment a sori...? :S)

2013. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha majd kettesben leszel vele akkor finoman vezesd rá hogy tudsz a titkáról de ha kedves lesz hozzád akkor nem mondod el senkinek :D
2013. dec. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!