Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny vagyok rá, kibékülje...

Féltékeny vagyok rá, kibéküljek vele vagy ne?

Figyelt kérdés
Van/volt egy legjobb baratnom,akivel tenyleg nagyon szeretjuk egymast. Belepett az o reszerol egy uj lany, akivel akkor volt amikor en nem ertem ra..vagy kb minden nap. Majd lett egy fiuja is. Igy ram kevesebb ideje maradt, a szilvesztert is vele akartam tolteni,de o a baratjaval es a masik lannyal lesz/en is mehettem volna,de nem akartam/. Illetve nem meg sajat magara, a legjobb baratnomre is feltekeny vagyok, mert amellett,hogy van baratja, egy csomo fiuval beszelget,akik barmikor osszejonnenek vele..beleertve az en egyik kiszemelt fiummal is nagyon joba lettek,ami engem fusztral es kicsit el is szomorit; mert en mar nem beszelgetek azzal a fiuval o meg igen. +meg egyeb dolgok miatt is feltekeny vagyok ra altalaban. Szoval szerintetek a sajat legjobb baratnommel szembeni feltekenyseg normalis es megoldhato, vagy igy nincs ertelme a baratsagnak,ha en feltekeny vagyok ra es kisebbsegi erzetem van mellette? 17/L

2013. dec. 28. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem sok választásod van.


Ha szeretnél ismét találkozni vele, együtt lenni, akkor kénytelen leszel elfogadni a jelenleg fennálló helyzetet és megbékélni vele.


Ha erre nem vagy hajlandó, vagy nem megy, akkor jobb, ha nem erőlteted, mert azzal magadnak fogsz ártani.


Alkalmazkodsz, vagy megszöksz. Ez a két lehetőség van, amire azt mondom, hogy érdemes fontolóra venni. Talán ha ismét annyi időt töltötök el úgy, mint régen, akkor ismét több figyelmet fordít rád.

2013. dec. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!