Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek a helyemben? A...

Mit tennétek a helyemben? A barátom párja féltékeny rám, nem is találkozhatunk.

Figyelt kérdés

ezzel a barátommal igaz hogy jártunk 1-2 hónapot, de még igazán fiatal koromba, és ez az a fajta járás, hogy kb csak fogtuk egymás kezét.

Azóta kb 6 év eltelt, neki lett egy barátnője, akivel nem védekeztek, először úgy volt, elvetetik a babát, aztán mégse, de a csávónak elkellett venni a csajt feleségül,a csaj családja erre kérte. Mi nagyon jó barátok voltunk, de egyszerűen meg se hívott az egészre, sőt meg se említette h elveszi. mástól tudtam meg. persze nem esett jól, de azóta már eltelt egy kis idő, jóba vagyunk. viszont jövőre én fogok férjhez menni, és írtam neki egy üzenetet, hogy szeretném majd ha eljönnének mindketten, akár a kicsi is. De lesz majd rendes meghívás, csak megemlítettem nekik. mire a csávó benyögte h nem tudnak jönni majd,mert a csaj nagyon féltékeny rám. könyörgöm, mit csináljak? 6 éve volt az a "járás" féleség.Ne menjek el a saját esküvőmre, h ne legyen semmi problémája a kisasszonynak,vagy mit vár?


2013. okt. 4. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Felpofoznám. Halál komolyan mondom. Önző dög.
2013. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyébként a csajjal egyszer találkoztunk, én próbáltam haverkodni vele, de nem akart nagyon. Egy koncert volt, (még a baba előtt persze ) ahova eljöttek, a csaj a sarokba ült, fel se kelt, hiába hívtuk..
2013. okt. 4. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Így látatlanba nemigen tudok normális választ kicsikarni magamból, és nem írnám le a csajt. Persze, a véleményed olvasva unszimpatikus, mint a kurrvaélet, de ha a haverod őt választotta, nem lehet akkora házisárkány.
2013. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

értem hogy így nagyon nem lehet mit írni, de én tényleg próbáltam az első találkozásnál barátkozni, nem jött be.

Egyébként a csávó épp el akarta hagyni, mikor a csaj mondta hogy baba lesz, így nem hagyta el persze. De nem hiszem h boldog vele. Max a pici miatt.

2013. okt. 4. 15:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod hogy mi vagy te?! Egy nagy kiba sz o tt ku rva! Hàt hogy kèpzwled hogy majd egy csaj meg fogjA engedni hogy lenyùljàk a pasiàt! Te neki a rivàlisa vagy, nem fogod fel? Hülye!
2014. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!