Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőmet a két legjobb...

A barátnőmet a két legjobb barátnője kirekeszti nagyon sok mindenből. Mit kellene csinálnia otthagyni őket vagy mit tegyen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval...va egy barátnőm és neki van 2 legjobb barátnője. Ők így hármas barátsàgba vannak/voltak(most harag van). Tehát ök így hárman legjobb barátok. Szoval a b.-nőm észre vette, hogy az a másik 2 fél őt egyre több dologbol kirekesztik, nem avatják be a másikkét lány pedig tök joba van egymással és mindent megbeszélnek egymással. Mit tegyen a kirekesztet lány? Hagyja ott őket, vagy küzdjön azért, hogy hárman ujra mindent megbeszéljenek és mindenki mindent tudjon egymásról?

Ha az utóbbit tanàcsoljátok akkor azt hogyan csinálja? Mit tegyen?

Előre is köszi a válaszokat.



2013. dec. 29. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Velem is csináltak ilyet, én otthagytam őket és később kiderült, hogy jól is tettem. Eleinte próbálkoztam azzal, hogy helyre hozzuk és mindenki mindenkinek minden elmondjon, de hiába. Csak még jobban elkezdtek titkolózni.
2013. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösziii:) én is ezt mondtam neki, de sajnos még ált. Sulisok vagyunk és szegényt a testsúlya miatt cikizik és fél,h nem talál olyan barátokat akik mindig vele vanna és olyanok mint az a másik kettő volt ELEINTE.
2013. dec. 29. 23:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy alternatívát kifelejtettél. A továbbra is a barátnőjük marad és nem görcsöl azon, hogy a másik kettő jobban jóban van, mint vele vannak.
2013. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az első vagyok és amióta véget vetettem ennek a barátságnak egyedül vagyok. Nekem sok a pattanásom és hát ez se rokonszenves mindenkinek. Nem kell a magánytól félni, jobb mintha hamis barátok vennének körül.
2013. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sajnos rágörcsöl kicsit. Mert nagyon látványosan rekeyztik ki is szinte nem foglalkoznak vele. Pedig ELEINTE nagyon jó barátnők voltak. De mostmár az is kezd egyrenjobban felszinre törni benne hogy ez azért van mert a másik 2 közül az egyik ezt direkt csinálja hogy csak az övé legyen az akivel együtt kirekesztik a b.nőm.

Remélem sikerül majd értelmezned:)

2013. dec. 29. 23:18
 6/12 A kérdező kommentje:
4. Kommentelő: hàt én is igy vagyok ezzel, de sajnos a mi oszályunk nagyon rossz és az ilyen egyedül lévőket az osztály vezér egységei csúfolják kirekesztik és nevetnek rajtuk.
2013. dec. 29. 23:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne fusson olyan szekér után, ami nem veszi fel. Ezek nem "legjobb" barátnők, még csak barátnőknek sem nevezhetők.
2013. dec. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én nem értem miért kell megsértődni és teljesen megszakítani a barátságot. miért jó, ha két közepes(vagy akár gyenge) barátnő helyet lesz nulla jó barátnő? :D Annyit kell ebbe belerakni amennyi benne van és mellette lehet más kapcsolatokra is koncentrálni. De nem e helyett. Aztán ahogy telik az idő ki tudja mit hoz, lehet még ez is megerősödik. Ha meg nem hát nem.
2013. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kettő barát, három már közösség
2013. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:) én is egyetértek veletek. Most átgondolja a történteket és hát kitudja mirenjut majd... de bármit dönt is idővel már a családja lesz az első nem a barátai:)
2013. dec. 30. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!