Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak külföldi barátaitok?...

Vannak külföldi barátaitok? Ha igen, milyen nemzetiségűek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 18:07
 1/9 anonim válasza:

Párom angol.

Van még francia, horvát és azerbajdzsáni ismerősöm is :)

2014. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel Angliában élünk így akad pár.

Angol barátaink, van skót (ha vele vagyok mindig jókat nevetek, mert szándékosan rájátszik a skót kiejtésre, és ilyenkor jönnek a félreértések..:))

Van ukrán barátunk (igaz, ők régebbi barátaink, és messze vannak,de hála az internetnek mindig tudunk beszélgetni)

Van szlovák, kínai, és van egy amerikai barátunk is, akivel egy Velencei nyaraláson ismerkedtünk meg, és a nyaralás alatt nagyon jókat szórakoztunk, buliztunk..A barátság azóta is megmaradt, most nyárra tervezzük, hogy meghívjuk őket Magyarországra nyaralni)

Ja.. A párom tökéletesen beszél angolul, én nehezen, de valahogy mégis megértjük egymást.. (nagyon profi vagyok mutogatásban is..:) )

2014. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Oroszorszagban elek, a parom orosz, igy altala nagyon sok orosz ismerosom van, pl. a legjobb baratnoim.

Az exem dan volt, ot inkabb neveznem ismerosnek, mint baratnak :D

Illetve nemet es spanyol barataim vannak, akiket kulfoldi utazas alatt ismertem meg. :)

2014. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak, Brazilok, és egy Argentin
2014. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van, egy holland srác. Szigeten találkoztunk.
2014. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

-A parom sved, Svedorszagban elunk, igy termeszetesen rengeteg sved baratom, baratnom van.

-A legjobb baratnom cseh, szoval nem olyan egyszeru talalkoznunk, altalaban 2 hetente sikerul, de telefonon naponta beszelunk,orakat :))

-Meg a fesztivalozos idoszakombol vannak nemet es holland barataim(kb. 2-3 eve), de veluk is tartom a kapcsolatot, hetente beszelunk.

-Az exem.......o francia, nem vagyunk baratok, nem beszeltunk mar 2 eve, de attol meg ismerem.

-Illetve paromnak vannak orosz, osztrak, norveg es horvat kollegai, oket is ismerem. (kozuluk egy orosz es egy norveg lany jo baratnoim)

2014. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 holland lány, 1 belga srác, 1 amerikai lány barátom van külföldről.
2014. jan. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A párom spanyol nemzetiségű. Itt él Magyarországon, de minden évben járunk ki Spanyolországba, így van egy pár ismerősöm, barátom onnan. Van még kolumbiai, venezuelai, argentin, portugál, francia, belga, török, kínai ismerősöm is. Mindet ismerem élőben, nem netes ismertség. :)
2014. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A barátom orosz, így van pár orosz ismerősöm.

A legjobb barátnőm magyarországi (én szlovákiai), az exem szintén.

Van egy szlovák barátnőm, őt suliból ismerem.

Vannak ismerőseim Spanyolországban, Dániában, Belgiumban és Csehországban - őket ismerem személyesen.

Netes ismerőseim vannak a világ szinte minden tájáról, de velük már nemigen tartom a kapcsolatot (Görögország, Oroszország, Ukrajna, Finnország, Brazília, Uruguay, Dél-Afrikai Köztársaság).

2014. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!