Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhagytak a barátaim szépen...

Elhagytak a barátaim szépen csendben. Hogyan szerezhetnék újakat?

Figyelt kérdés

Tudom hogy részben én is hibás vagyok, de úgy gondolom mindig jó barát voltam, ha kellettem mindig ott voltam mindenhol... Fiúbarátom több van, mint barátnőm... néha jólesne csacsogni női hülyeségekről, de sajnos nins kinek elmondanom... mit tehetnék? hol keresgéljek? Mindenkinek zöld!


20/L


2014. jan. 3. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan találsz neked megfelelő társaságot. Ami az egyik helyen unalmas, az a másik helyen érték. Biztos vagyok benne, hogy tudod milyenek azok az emberek, akik felismerhetik a Te értékeidet. Akiknek azonos a gondolkodásmódjuk és az érdeklődési körük a tiéddel. Általában egy helyre járnak :)
2014. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok és én is keresem a megoldást, persze van 1-2 ötlet a tarsolyomba amit csak idővel tudok bevetni, de én is keresem a jó megoldást mert én is egyedül lettem fiúként.

És így nem járok el sehová, ismerkedni sem tudok barátnőt sem találok, rossz ez így.....


Azt tudom neked tanácsolni hogy ha volt valami hobbid amit társaságban űztél, vagy sport akkor próbálj meg visszatérni ott aztán lehetnek új barátságok.

2014. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!