Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért felejti el a sikerei...

Miért felejti el a sikerei közepette, hogy egy igen kicsi részem nekem is benne van? Hogy szóljak neki?

Figyelt kérdés
Egy közösségi oldalon lettünk barátok, majd egyszer azzal fordult hozzám, hogy felfrissíti a honlapját, vállalkozását, s nézzem át, hogy jó, hatásos szöveget írt-e. Megnéztem, s jó pár dolgot kijavítottam, illetve egy frappáns szlogent is írtam neki. Mivel oda-vissza volt tőle, fel is tette a honlapjára, aminek örültem. Azóta viszont, akárhányszor ha büszkélkedik a honlapjával a közösségi oldalon, rendszeresen elfelejti közölni, hogy egy nüansznyit nekem is köszönhet. Teljesen önzetlenül segítettem, de azért jólesne, ha olykor ezt megemlítené, hisz én is büszke vagyok arra, hogy a szlogenem felkerült. Mit tegyek? Hallgassak róla továbbra is? Vagy finoman kérdezzem meg nyilvánosan a cseten, hogy miért hallgat arról, hogy én is segítettem benne? Nem akarom, hogy rossz kicsengése legyen annak, hogy szólok, de valóban baromira idegesít, hogy így semmibe veszi a munkámat.

2014. jan. 5. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tole, vagy utalj ra hogy ezt ti egyutt ertetek el. Mondjuk hogy azt mondod hogy 'orulok hogy ezt igy sikerult osszehoznunk' vagy valami ilyesmi
2014. jan. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, emlékszik rád. Meg is fog keresni... amint újra szüksége lesz a segítségedre.
2014. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!