Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti a (legjobb) barátnőtökkel/b...

Ti a (legjobb) barátnőtökkel/barátotokkal milyen közös programot szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

Én 21 és barátnőm 20 éves.Lányok vagyunk.

Pár hónapja ismerjük egymást.Sokszor vagyok náluk beszélgetünk,hülyéskedünk,időnként iszunk is hogy lazábbak legyünk.Szoktunk bulizni járni,meg sokat sétálunk a városban, akár 1-2 órát is ebben a hidegben,de elvagyunk.

Ezek tök jók,csak szeretnék azért mást is csinálni.

Be mennénk Pestre is csak úgy sétálgatni,vásárolgatni,de pénzünk az nem igazán van.

Társasozás az mennyire jó ötlet szerintetek?

Vannak felnőttesebb társasok,azokra gondoltam :D


Más ötlet? Ti mit szoktatok csinálni?


2014. jan. 5. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Néha napján a gyerekes társasok is jók tudnak lenni egyébként, egy nagy hülyülésre!:D

Ezen kívül pénz nélkül nehéz elmenős programokat kitalálni. Süthettek együtt sütit, rendezhettek fagyievő versenyt, esetleg megpróbálhattok asszimilálódni valamilyen társaságba (neki vagy neked más barátaitok közé), többen már könnyen lehet házibulit tartani / bármilyen fizetős programot olcsóbban megúszni :)

2014. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elszoktunk járni társasággal.Csak sokszor van úgy,hogy kitaláljuk most talizunk(mert közel lakunk egymáshoz) és akkor csak egymásnál vagyunk vagy elmegyünk sétálni.

Társasozást be kell iktatni,mert azért néha van,hogy nem nagyon beszélgetünk csak zenét hallgatunk és annyi.Azért gondoltam,hogy időnként jó lenne mást is csinálni,mint csak beszélgetni :D majdnem minden nap találkozunk,aztán időnként nem nagyon van téma, ha 3-4 napig nem találkozunk akkor vhogy este 8-tól reggel 5-ig is eltudunk csak beszélgetni,de,hogy minden nap talizunk úgy nem igazán.Most nem dolgozok csak január végén hívnak vissza,neki sincs jelenleg munkája,bár jövőhéten azt mondta újra neki áll munkát keresni.Ha mind a 2-en dolgozni fogunk akkor nyilván nem fogunk minden nap találkozni.De akkor is néha jó csak hülyéskedni és semmi komolyság,az nekünk megy :D:D gyerekes társasok is jók azt tudom,nekünk annyi van a padláson.Majd kipuhatolom,hogy ő erre mennyire lenne vevő :DD

2014. jan. 5. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:
De miért találkoztok ilyen sokat?
2014. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mert szeretünk együtt lenni :)

Csak ha meg mondanám,hogy ne találkozzunk ilyen sűrűn akkor megsértődne,meg mondaná,hogy nem szeretem őt meg stb. Elég lelkis a lány.

Tegnap se taliztunk,sztem ma se fogunk,mert késő este ér haza.

Csak nem tudom,hogy mondhatnám el neki,hogy nem kell minden nap találkozni, 2-3 naponta is elég lenne.Mondjuk ami érdekes annyira hiányzik ha egy napig nem talizok vele.Sose volt még ilyen barátnőm akivel ennyire egy hullámhosszon lettem volna és ennyit együtt vagyok.

Szeretek vele lenni,meg minden csak én azt érzem,hogy a túl sűrű találkozás esetleg elronthatja ezt a barátságot :/ hosszú távon nem biztos,hogy jó az ha minden nap 4-6 órákat is együtt lógunk.

2014. jan. 5. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!