Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » összevesznétek ezért a legjobb...

OoVvSs kérdése:

összevesznétek ezért a legjobb barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
egyik nap mondom a barátnőmnek, h van egy pasi (most először) aki nagyon szépeket ír nekem és nagyon tetszik. még az nap bejelölte és elkezdett vele chatelni. 1 nap alatt el is felejtett a pasi, a barátnőm meg úgy tervezi, h pár nap és össze jön vele. ez még nem is lett volna olyan megalázó, de mondta, h a pasi azt írta neki, h hát én téged szeretlek. a barátnőm erre mondta, h ő is szereti, de nem teheti, mert akkor megbántana engem, hisz nekem annyira tetszik ő. (lehet, h ez nem hangzik durván, de én úgy éreztem, h kb leég a bőr a képemről) Tehát, mi lenne a legmegfelelőbb cselekedet ebben a helyzetben?
2013. ápr. 24. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég patkány egy barátnőd van. Az egy dolog, hogy a pasi, ha vihető vigyék. Na, de a barátnőm kiszemeltjére nem megyek rá. Egyébként arra nem gondol, hogy már az bántó, amit eddig csinált és nem csak az, hogy összejön vele?

Szerintem alaposan olvass be neki. Persze te legyél az okosabb és kulturáltan.

2013. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Ne olvass be a csajnak, de szepen lassan epitsd le mert ez NEM baratno.


Nem tudom hany evesek vagytok. De am meg lehetett volna beszelni rendesen is a dolgot.


Oszinten annyit tudok mondani hogy tesodnak mondhatsz el szerelmi dolgokat, privat infokat, de baratnobol sose lesz olyan akiben teljesen megbizhatsz... Legy inkabb szkeptikus, mintsem pofaraess.

2013. ápr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy a barátnődről fogysz írni... most akkor ki ez a roh@dék?? Csapd arcon a rib@ncot! :)
2013. ápr. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

gondolom nektek igazán meglepő lezs amit írni fogok... Még mindig jóban vagyok a barátnőmmel sőt még a pasival is. ők már egy pár... [ :( ] és minda2jükkel szoktam a kapcsolatukról beszélgetni. Csak az zavar, hogy ez nem az első eset :/ más barátnőnkkel is csinálta már ezt. Igaz, h utána sajnálkozott és mmondta, hogy ő nem gondolta volna, hogy ez lesz belőle......

Bizonyára azt gondoljátook, hogy egy porszívó vagyok... igen, kissé én is így érzek, de nekem túl sokat jelent egy barátság és inkább igyekszek megtartani még ha ez fájdalmakkal is jár :)

2013. ápr. 27. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez szép és jó, hogy neked fontos a barátság, de nem árt megválogatni, hogy kivel. Nyilván a barátnődnek nem olyan fontos, (ha egyáltalán az) mint neked.
2013. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na jó... nem merek oda menni és mondani, h rohadt nagy szemétség volt amit csinált! :( de azt megígérem, h egyszer biztos jól a szemébe közé fogok ordibálni!!! addig meg csak próbálom a legnagyobb nyugottság látszatával élni tovább az életem. ezért nem kell engem sajnálni, mert tényleg nincs rossz életem!
2013. ápr. 28. 21:27
 7/7 anonim válasza:
Minek az embernek ellenség, amikor ilyen barátai vannak...
2019. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!