Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm már nem is a...

A barátnőm már nem is a barátnőm? Miért lett ilyen?

Figyelt kérdés

Uj suli,uj baratok. Az ev elejen nagyon joba lettem egy lannyal. Tokre elhulyultunk meg minden. Aztan kb 1-2 honap utan szinte az ellensegem lett. Akarmilyen ruhat vettem egybol o is olyat kapott. Akivel en beszelgettem azt o bejelolte facebookon es o is elkezdett vele beszelgetni. Minden 2. Szava hazugsag. Es meg a baratomra is rahajtott.. De kozbe o azt mondja hogy imad meg hogy legjobb baratnoje vagyok.. Miert csinalja azt ? Mire jo ez neki ?

17 L



2014. jan. 5. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Irigy.
2014. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyszerűen irigykedik rád és ezért utánozz beszélj vele hogy azért mindennek van határa...
2014. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha lekoppintja az öltözködésedet, akkor biztos nem utál. Inkább féltékeny a sikeredre, irigyel, jobbnak tart magánál, de belül jobb akar lenni nálad, és megmutatni neked és másoknak, hogy ő is elég jó.


Szerintem több doglot is tehetsz, és a személyiségedtől függ, melyiket kellene választanod: szakíts meg vele minden kapcsolatot, és ne foglalkozz vele. Vagy éreztesd vele, hogy a barátod így is, és ő is jól öltözik, ő is értékes, és szereted. Amint érezni fogja, elhagyja ezt a viselkedést, ígérem! :) Én a másodikat választanám, de nem vagyunk egyformák.


Azt csak ti tudjátok, mi miatt lett ilyen, mi történt, ami miatt riválist kezdett el látni benned a barát helyett. Ha őszintén nem tudod, talán valamikor le kellene ülnötök, és megkérdezned tőle, mi bántja...

2014. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors valaszt :) igazabol az elejen meg elviseltem es probaltam vele nem foglalkozni, hogy minden 2. Cucca olya mint az enyem..

Nekem nagyon rossz igy... Igen szerintem is beszelni fogok vele :) a masik bajom meg hogy ri*ancoskodik. Minden fiut hulyit ezert a suliba majdnem osszeverekedett ket srac miatta.. (Szerintem erre nagyon buszke volt) a masik meg hogy probal felvagni a penzzel hogy o ennyit meg annyit kapott ( de kozbe semmit ) en egyszer vettem neki egy ajandekot nevnapjara.. Egy hetre ra szulinapom volt es meg egy csokit se volt kepes nekem adni ( persze jobb adni mint kapni de ez nekem nagyon rosszul esett ) es csak igergetett h majd ezt meg azt vesz nekem..

2014. jan. 5. 14:43
 5/7 anonim válasza:
nekem is volt egy hasonló barátnőm. egyszer olyat hazudott hogy azt már nem birtam elviselni rá kérdeztem, nem tagadta le és én meg megmondtam neki amit gondoltam. azóta se vagyunk barátok, szerencsére. nehéz az ilyen nyomorékblfszokat elviselni:D
2014. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egymásnak ugrassza őket és még büszke is rá?!nem semmi egy csaj...
2014. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat igen.. De en mar kb 6x mondtam neki szemelyesen is meg le is irtam neki uzenetbe, hogy ez a ri*ancoskodas nagyon szanalmas es ciki. Kb 1 napig abbahagyta masnap ujra kezdte. A suliba szunetbe kb leszar megy a fiukhoz. Aztan oran meg jon mesel ezt azt.. amikor egyutt jovunk haza es meglat egy fiut otthagy es megy oda beszelgetni.. Volt egyszer egy baratja akivel csak smarolt de allitolag nem jartak a suliba meg egy masik fiunak ugy koszont hogy szajrapuszi..
2014. jan. 5. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!