Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan lett...

Szerintetek jogosan lett elege belőlem az internetes haveromnak, és jogos ha nem bocsát meg már soha?

Figyelt kérdés

Egykor, kb. augusztusig még jól elvoltunk interneten, tök jókat beszélgettünk facebook chaten, de aztán én úgy éreztem, egyre kevesebbet törődik velem, egyre többet foglalkozott helyettem inkább az élőbeli haverjaival. Ettől függetlenül még beszéltünk gyakran, csak már nem olyan tartalmasan, mint azelőtt.

Aztán időnként elkezdtem neki megmondani a magamét, hogy miért mindig az élőbeliekkel foglalkozik, velem miért ilyen keveset, aztán egyre többet veszekedtünk már emiatt. Végül elég csúnya szót mondtam az élőbeli haverjaira, őt lebunkóztam egyszer, amikor felbosszantott. Azóta nem hajlandó velem szóbaállni normálisan, úgy válaszolgat mint valami vérig sértett nem tudom mi. Azt mondta, majd egyszer talán megbocsát, de tudom hogy úgyse fog.

Szerintetek jogos amit csinál, és jogosan nem bocsát meg?

Pedig egykor tök jó haver volt, még el is akartam menni hozzá.


2013. dec. 3. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Neked sem ártana "élőbeli" haverokat szerezni.
2013. dec. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kérdésre kérnék választ
2013. dec. 3. 11:41
 3/12 anonim válasza:
86%
Keress inkább "élőbeli" barátokat és nem lesz gond :D
2013. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 bumbi02 ***** válasza:
90%
A kérdésedre pedig tényleg ez a válasz. Hogy keress élőbarátokat. Nem értem, mi abban a furcsa, hogy valaki az élő barátaival többet foglalkozik mint egy netessel. Ez valami új mánia hogy kell lenni egy "netes barátnak" is? Mert ez kb a 100.-ik ilyen kérdés hogy miért foglalkozik többet az élő barátaival a netes barátom. Barátkozzatok az életben, és nincs ilyen probléma.
2013. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De jogosan haragudott meg ennyire rám? Ez a kérdés lényege, erre nem lehet az a válasz.
2013. dec. 3. 12:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Látom, megy a piros kezecske osztása. Viszont ez az igazság. És igen, jogosan haragudott meg. Gondolom, egy idő után a beszélgetéseitek inkább arról szóltak, hogy miért nem ír neked többet, miért részesíti előnyben a valós barátjait. Egy idő után ez már nem baráti beszélgetés. Naná, hogy megunta.
2013. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy úgy jobban tetszene a választ, hogy:

Igen, jogosan sértődött meg és haragszik rád. Ha véletlen neked is lennének az életben barátaid, akkor megértenéd miért tette, miért gondolja ő is és mindenki más, hogy ez jogos.

2013. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan haragudott meg, mert akármilyen jól is elbeszélgettetek, az nem helyettesíthet egy "élő" kapcsolatot. Természetes, hogy azokra az emberekre, akikkel személyes kapcsolatban is van több időt fordít, mint arra, akit csak a neten ismer.

Valószínűleg úgy érezte, hogy ki akarod sajátítani és sok volt neki.

Próbálj meg te is többet olyanokkal lenni, akikkel tudsz is találkozni és kevesebbet a neten.

2013. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján valóban jogosan sértődött meg.

Lényegében rátelepedtél. Ha emiatt "veszekedtetek" valószínűleg ő már tehernek érzi az egész barátságotokat. Gondolj bele. Ahelyett, hogy jókat beszélgetne valakivel felelősségre vonják és folyamatosan panaszkodnak neki.

Azért mert a netes haverod nem tartozik neked semmivel. Állj te is kicsit lazábban a kapcsolatotokhoz mert ha (a mostani helyzet meg is oldódik) így folytatod el fogod veszíteni a haverod.

2013. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
elég érdekes kifejezés "élőbeli haver" , de ismerős a szitu gondolom fiú vagy , ő is fiú , nem tudom melyikőtök kereste a másikat ? te őtet ? ő téged ? mert lehet úgy csúnya szóval éljek elege volt belőled , mert lehet te kerested őt folyton , ő nem igazán írt rád elsőként , létezhet ez ? nem hinném hogy haragudnod kéne az élőbeli haverjára , válaszom szerintem ezt csak ő tudná megmondani , lehet megunt téged hogy mindig írsz neki . tudod mindenki akit nem nagyon ismerünk egyszer tud sok lenni !
2013. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!