Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátnőim?...

Miért nincsenek barátnőim? Egyedül érzem magam.16/L

Figyelt kérdés
Pontosabban vannak barátaim, de nem teljesen foglalkoznak velem. Teljesen kívülállónak érzem magam. Mindig találnak maguknak jobb elfoglaltságot, én meg csak szépen egyedül maradok. Sok emberrel jóba vagyok, de annyira rajtuk kívül senkivel, hogy külön programokat szervezzünk, hiszen nekik is vannak már barátaik. Pedig egy életvidám, mosolygós lány vagyok. Szeretek koncertekre járni, fesztiválozni, de sajnos nincs kivel. :| Jó lenne, ha nekem is lenne egy olyan barátnőm, akivel sokat beszélgetünk, találkozunk, telefonálunk, bulizni járunk, egymásnál alszunk stb. Tudom, hogy ez nem a legjobb hely az ismerkedésre... de egy próbát megér. :) Valakinek, aki hasonló helyzetben van nem lenne kedve ismerkedni? :)

2014. jan. 5. 14:56
 1/8 nemethhedi válasza:
Figyelj, ha nem tudsz rendes barátokat szerezni, akkor 2 lehetőség van.Az egyik, hogy veled van a baj, valahol a lelkedben mélyen, a másik, hogy idiótákkal vagy körülvéve. Mellesleg nálam is ez volt 2 éven keresztül, valahogy kiszorultam a perifériára és utána másik suliba kerültem.Lehet, hogy a környezetváltozás neked is jót tenne.
2014. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sztem neked egy pasi kéne, mint a többieknek!


Akkor egyből érdekes lennél, mert minden barátnődet érdekelné, hogy legutóbb hogy lettél megcsinálva, és mennyire élvezted!?!


Meg hogy a pasijaitok közül kinek van a legnagyobb és az meddig ér fel.

2014. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
irj üzit, én pont ilyen vagyok 18/l
2014. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!


Ha nem zavar a korom, 26 éves vagyok,

szívesen barátkozom veled, ugyanebben

a cipőben járok én is!

2014. jan. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem is írhatnál :) 18/L vagyok, de én is ugyanezt érzem

pedig olyan kis társasági emberke vagyok, imádok ide-oda eljárni, barátokkal eljárni, dumálgatni :)

2014. jan. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hol laksz? Én is így vagyok... :P 15/l
2014. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ugyan ez van velem is.:) írj.:)
2014. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Énis ugyan ebben a cipőben jártam de elmondom a tapasztalatom hátha nekdis segít :) A hozzád közelebb áló barátoddal próbálj valami ujabb dolgot ki próbálni pl: ojat amit eddig nem és hátha tetszik neki(nekik)és talán sürübben lesznek a tarsaságodban :)
2014. febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!