Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos nincsenek barátnőim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos nincsenek barátnőim, csak barátom, akivel mindent megbeszélek. Azonban találkoztam egy tök szimpatikus csajjal, nem tudom, hogy nyissak felé?

Figyelt kérdés
Őt sokmindenki ismeri mert jófej és kedves. Én 18 vagyok, ő 15 éves. Olyan furán hangzik, de olyam érzés kapott el, hogy nekünk meg kell ismerkednünk. Fiúk felé tudok kezdeményezni, de lányok felé fura. Hogy kezdjek neki?
2013. nov. 25. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mért? Megesz az a 15 éves lány vagy mi?
2013. nov. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány és mit akarsz kezdeményezni?! Kicsit pontosabban, ha lehet...
2013. nov. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és eddig nem érdekelt más társasága, de ez a csajszi olyan vidám és pozitív, hogy úgy érzem muszáj megismernem.
2013. nov. 25. 23:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Barátságot kezdemênyeznék.
2013. nov. 25. 23:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél vele barátságos, ha neki sok barátja van és kedvesnek tart veled is fog barátkozni, te csak legyél befogadó, kedves vele, védd meg ha úgy van, ilyesmi.
2013. nov. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!