Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » SoS! Nagyon szégyellem magam,...

SoS! Nagyon szégyellem magam, pofátlan lennék? Vagy jól tettem amit tettem?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm elhívott magánál (először megyek nála) és ezt megtudta a legjobb barátnőm , és annyira bele élte magát h milyen jó lenne 3asban elbeszélgetni hogy nem is gondolt arra h magam szeretnék menni , de nincs szívem azt mondani neki h ne gyere! De akinél megyek ők sem nagyon engedték hogy ő is jöjjön , de én mondtam h akkor én sem megyek , utána meg már megengedték de szégyellem magam h, vajon nagyon felgmák lesznek velem ez után? de most derült ki h a legjobb barátnőm már nem is akar jönni , én meg harcoltam érte h eljöhessen velem .. pofátlan lennék? vagy jól tettem amit tettem?
2014. jan. 7. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
fogalmazásgátlót szedsz?
2014. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mész nála? Azt meg hogy? Leraktak neked egy futópadot, amin folyamatosan mész?
2014. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugye nem Magyarországon születtél. Elolvastam amit írtál, de sajnos nem értettem belőle szinte semmit. Megpróbálnád kicsit érthetőbben megfogalmazni. Így nehéz lesz segíteni.

2014. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értettem semmit, szívesen segítek, de írd le légyszíves ezúttal magyar nyelven.
2014. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
KISLÁNY: SOHA NE ADD MEG AZ IGAZI NEVEDET AZ INTERNETEN, főleg ne az ilyen alacsony színvonalún mint a gyk!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon sajátos a helyesirásod. Hol tanultál magyarul? (Tényleg érdekel, nem gunyolodásbol kérdezem. Melyik tjrészhez tartozik ilyen nyelvtan? Priviben is irhatod, de kérem ird meg! A legfeltünöbb jellemzök: 1:elhívott magánál = magához. 2: megyek nála = hozzá. 3: akinél megyek = akihez. A többit közönséges helyesirási hibának vélem.)
2014. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
BAZ-ban, SzSzB-ben beszélnek így.
2014. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

a történet röviden:

A kérdezőt áthívta egy barátnője magukhoz. Ezt a legjobb barátnője megtudta és meghívás nélkül kijelentette hogy ő is megy. A házigazda ennek nem örült és azt mondta, hogy a legjobb barátnőre nem kíváncsi. A kérdezőnek nem volt szíve lekoptatni a legjobb barátnőjét, ezért kiállt mellette és azt mondta, csak akkor megy át, ha a barátnője is jöhet. Emiatt a kijelentés miatt megengedte a házigazda. Végén a legjobb barátnő kijelentette, hogy mégse akar menni. A kérdés: haragudni fog-e a házigazda a kérdezőre?

2014. jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, ah mégse megy a barátnő, akkor tulajdonképp meg is oldódott a kérdés.
2014. jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pofátlan voltál, vendégségbe nem viszünk magunkkal vendéget. Mint a viccben:

- Én hozom az ennivalót.

- Jó, én meg a süteményt.

- Akkor én az innivalót hozom.

- Én meg hozom az öcsémet....

Ez nem így működik, legközelebb szólj a legjobb barátnődnek, hogy ha veled akar menni, akkor ezt ő maga beszélje meg a házigazdával. de úgy érzem, ezek után nem lesz legközelebb...

2014. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!