Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek normális viselkedé...

Szerintetek normális viselkedés ez a legjobb barátnőmtől? 16/L

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm 16 éves nem volt még pasija. Nekem már volt. Legutóbb mikor összejöttem egy sráccal, szinte nekem kellett "rosszul" éreznem magam hogy van barátom mert ő ezért bepukkadt és úgy csinálta mintha bűntudatot kellene hogy érezzek ez miatt. Mikor mondtam neki hogy ne csinálja ezt mert neki is lesz majd barátja valamikor akkor csak annyit mondott hogy nehéz elfogadnia hogy neki nincs barátja míg nekem már kettő is volt. Azóta szakítottunk a barátommal, most ugyanez a helyzet. Egyszerűen már nem merem azt sem elmondani neki hogy tetszik valaki és lehet hogy összejövök vele mert akkor megint én leszek a "hibás".
2014. jan. 7. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Irigy.
2014. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"bepukkadt" XDDD :DD

Egyébként:ő normálisan elmondta,hogy mi a baja.Részletesen kellene elmagyarázni neki,hogy neked meg mi a bajod,és hogy te mit érzel.És aztán megoldani veszekedés nélkül.

2014. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Énis elmondtam neki a véleményem erről. De nem javult a helyzet..
2014. jan. 7. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak irigykedik de mivel a legjobb barátnőd az egy alap dolog, hogy elmondod neki ki tetszik vagy ha járni kezdesz valakivel. Viszont így, hogy még nem volt barátja és gondolom nagyon szeretne így én is rosszul érezném magam ha a barátnőmnek lenne. Ha olyan dolgok történnek veletek (veled és a barátoddal) azt oszd meg vele , de ne beszélj túl sokat róla..lehet csak az zavarja (bár én nem tudom mennyit szoktál beszélni ilyenekről de csak egy példát mondtam ha ez lenne)


Egyébként mond el neki, hogy majd egyszer neki is lesz valakije és te sem fogod ezt csinálni

2014. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet megszokta, hogy vele szoktad tölteni a szabad időd nagy részét, és mivel most már a barátodra is kell sok időt fordítanod, a barátnőd elhanyagolva érzi magát. Viszont szerintem nagyon gyerekesen viselkedik. Mi ez, hogy azon akad ki, hogy neked 2 barátod is volt már, neki meg egy se? A párkeresés nem Pokémon, hogy szerezd meg mind...
2014. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rá ugyanannyi időt fordítok ha van barátom ha nincs, szóval ez nem lehet a "probléma" oka.
2014. jan. 7. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!