Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most bunko voltam? Ezert...

Most bunko voltam? Ezert megsertodhet?

Figyelt kérdés
A parommal mar lassan 2 eve tervezzuk a babat,es teszunk is erte de semmi.Nemsokara megyunk orvoshoz is.A baratnomek egy eve terveztek,nekik sem sikerult,ok mar voltak orvosnal is,de csak a vervetelig jutottak el,mert kozben kiderul,hogy a baratnom terhes lett a baratjatol.Mikor en megtudtam,gyorsan gratulaltam,es egyszerre kitort belolem a siras,es mondtam neki,hogy azert sirok mert nekunk nem jott ossze,nekik meg igen.Ez serto volt?:/
2014. jan. 7. 22:28
 1/7 gelazso ***** válasza:
igen.
2014. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem volt sértő,inkább csak önző,mert nem a barátnőd boldogságára gondolsz.Valószínűleg a barátnőd azt gondolhatja hogy te is csak magadra tudsz gondolni.

Amúgy nem gáz!

2014. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudod 2. azert az is kozrejatszott az erzeseimben,hogy o folyamatosan csalja a pasijat,ugy,hogy az nem sejt semmit,es meg van kepe belenezni a baratja szemebe,es igy jott ossze nekik a baba.Nem fenyezem magam,de mi nem csaljuk egymast,tenyleg tok jol,boldogan elunk,mind a ketten csak egy babara vagyunk,es semmi.Neha ugy erzem igazsagtalan az elet.:(
2014. jan. 7. 22:39
 4/7 anonim ***** válasza:
nem voltál bunkó, az előzmények alapján ez természetes reakciód volt
2014. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudod,igen csúnya dolgot csinál a barátnőd,de a Te barátnőd...

Szerintem ne azzal foglalkozz hogy másoknak hogy megy,mert azzal csak magadat teszed feleslegesen ki minden hülyeségnek.

Nyugi!Sikerülni fog a baba!Mindennek meg van a maga ideje!

2014. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
valószínű igen,sértő! de ha igaz barátnő akkor megért,és nem veszi írígységnek
2014. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt sértő, ha tudja, hogy nálad hogy állnak a dolgok.
2014. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!