Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy félek a...

Miért van az hogy félek a barátaim szemébe nézni azután mióta részeg voltam és a szemük előtt hánytam?

Figyelt kérdés
Eléggé szégyenlem is magam előttük és legszívesebben elásnám magam, de ez csak egyszeri alkalom volt és félek hogy mit gondolnak majd ezek után rólam.
2013. aug. 3. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert szégyelled magad. De legalább te nem olyan vagy mint a többség, hogy dicsőségnek könyveli el, ha egy jól sikerült buli után sikerült rendesen összehánynia magát.
2013. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor máris kevesebb ember vagy miután hánytál? Elképzelheted én hányszor okádtam már, még be is sz*rtam olyan részeg voltam, mégse mondta egy haverom vagy lánybarátnőm se hogy figyelj örülök hogy megismertelek de többet ne keressük egymást

Ha iszol és nem tudod a mértéket, akkor ez lesz, és általában egy jó társaság, és a hangulat miatt sok pia visszajön előbb utóbb


Ez olyan hogy elmentek körhintázni vagy hullámvasútra, és ott is köztudott hogy vannak hányósok, most Te is azért nem mennél mert mi van ha kijön a kolbász?:D

21/F

2013. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ők nem voltak részegek? Nem is értem.
2013. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!