Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy az egyik...

Miért van az, hogy az egyik barátnőm rögtön egymás után elmeséli többször ugyanazt a történetet? :O

Figyelt kérdés

Írok egy példát, nem mondott ilyet, de ilyesmire gondoljatok.

-Képzeld, tegnap reggel felkeltem, megsétáltattam a kutyámat és mire hazajöttem, anyukám megterítette a reggelit. Tegnap tök jó volt, mert anyukám már megterítette a reggelit, mire hazaértem a kutyasétáltatásból.

(két mondatot váltunk valami másról)

-Remélem holnap is az lesz mint ma volt, hogy már meg volt terítve reggel, mire visszajöttem a kutyasétáltatásból.



2014. jan. 12. 18:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen haverom, általánosban. Máig dili szegényke.
2018. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Feledekeny
2021. febr. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok Amanda vagyok 29èves ès ènis ebben szenvedek sajnos kicsikorom óta képes vagyok egy dolgot többször elismètelni a családomnak barátaimnak akkoris mikor már reagáltakrá èn ugyan ugy elmondom mèg vagy 3szor hanem töbször el felejtem hogy már elmondtam de ezeket az embereket akik ezzel élnek nem szabad gunyolni vagy bántani mert ez egy fajta difinincai autizmus ami koskorban jelentkezik többféle autizmus van èn például képes vagyok egy dolgot többször elmondani van hogy egyik pillanatban jokedvem van a másik pillanatban már nem ès akkor találhatnak a társaim családom hogy lehet ez a baja vagy aza baja vagy mi is történt ami nem úgy jött ki hogy nekem jó legyen. De közben nekem semmi bajom senkivelsem. Akkor vagy hogy egyik pillanatról rákattanok arra hogy zavar a piros fény a tesom szobájában az van 2hètig ismètelgetem hogy de zavar fájtöle a fejem. Aztán 1hèt után meg mintha nemis vennem észre hogy èg. Akkor az autizmusomban bele tartozik azis hogy nem tudok jol fogalmazni sok mindennek nem tudom a jelentèsèt hiába mondják el nekem. Van amikor jót akarok mondani ès rosszul jövök ki belöle. Hamar dühbe jövök akkor csipkedem magam. A kèzfejem vagy ahol èrem. Sokat rángatom a lábam fel le evès vagy ülès közben. Minket máshogy kell kezelni. Könnyen hiszük azt hogy nem állnak melletünk hogy nem szeret senki olyankor nem nézünk rá arra az emberre akiről azt gondollyuk hogy utál bennünket adig mig kedvesen hozzánk nem szol. Elèg fura erröl írni de nagyon sok falyta autizmus van a világban.
2021. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!